Çözüldü CS 2 oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

doktor civanum

Hectopat
Sistem 1660 Super i5 1400F. CS2 girdiğimde önce kasıyor, sonra bazı yerkerde oyundan atıyor. Örneğin haberler. Maça girmeyi denediğimde ise ya sona kadar yükleyip oyundan atıyor ya da direk oyundan atıyor. Çözümünü bilen barsa şimdiden teşekkür ederim

Hocam oyun daha yeni oyunla alakalı bu sorunlar ileride düzelir.

Sistem 1660 Super i5 1400F. CS2 girdiğimde önce kasıyor, sonra bazı yerkerde oyundan atıyor. Örneğin haberler. Maça girmeyi denediğimde ise ya sona kadar yükleyip oyundan atıyor ya da direk oyundan atıyor. Çözümünü bilen barsa şimdiden teşekkür ederim
Aynı sorun bende de var çözümünü bilen yazsın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba
Aynı problem bendede mevcut 1 maç giriyorum bir şey yok atıyorum 2. maç girdiğimde oyunun ortasında atıyor tekrar tekrar girmeye çalıştığımda yine atıyor başlatma seçeneklerim silinmiş ve dosya doğrulamasını yaptım hatta ve hatta oyunu komple silip yeniden yükledim

bende de atıyor 8 gb ram var ondan mı acaba siz kaç gb ram kullanıyorsunuz
16 gb var ramle alakalı bir durum değil bu büyük ihtimal yazılımsal bir problem nvdia ekran kartı driverı ile ilgili bir durum olduğunu yabancı bir forumda paylaşmışlar.Benim problememim devam ediyor ddu yapıp eski sürüm ekran kartı yükledim fakat sonuç aynı tek maç içinde 6 kez 7 kez oyundan atmaya devam ediyor.Sanırım komple formatla çözeceğim bu problemi.

16 GB var RAM'le alakalı bir durum değil bu büyük ihtimal yazılımsal bir problem NVIDIA ekran kartı driverı ile ilgili bir durum olduğunu yabancı bir forumda paylaşmışlar. Benim problememim devam ediyor DDU yapıp eski sürüm ekran kartı yükledim fakat sonuç aynı tek maç içinde 6 kez 7 kez oyundan atmaya devam ediyor. Sanırım komple formatla çözeceğim bu problemi.

Dostum sorunun devam ediyor mu çünkü aynı problem bende de var maçta 7 8 defa atıyor format benim de aklımda var ama boşu boşuna format atmıyım diyorum çözdüysen geri dönüş yapar mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı