Çözüldü CS 2 rekabetçi Mirage haritasında maçta atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SELAM BEBEK

Picopat
Daha fazla  
Rekabetçide Mirage girince maçtan atiyor beni. Tekrar bağlanmaya çalişinca tekrar atiyor. (diğer haritalarda sıkıntı yok). Steam desteğe yazdim ama düzgün bir cevap vermedi hatta toplulukta sormami önerdi.

Çözüm
Arkadaşlar mapı silip Steam'den dosyaların bütünlüğünü doğrula dedikten sonra haritayı tekrar indirdi. Şu an sıkıntı yok. Büyük ihtimal ile haritaya güncelleme yapılırken yanlış indirildiği için böyle oldu.
Rekabetçide Mirage girince maçtan atiyor beni. Tekrar bağlanmaya çalişinca tekrar atiyor. (diğer haritalarda sıkıntı yok). Steam desteğe yazdim ama düzgün bir cevap vermedi hatta toplulukta sormami önerdi.
Hocam oyun yeni çıktığı için ileriki güncellemelerle düzeltirler.

Hocam oyun yeni çıktığı için ileriki güncellemelerle düzeltirler.

Hocam bence haritaya güncelleme olurken dosyalarda bir sıkıntı oluştu. Bu nedenle rekabetçi sunucusuna bağlanirken harita dosyalari uyuşmadiği için atiyor haritanin güncel dosyalarini bulup değiştirirsem sizce hata düzelir mi?

Arkadaşlar mapı silip Steam'den dosyaların bütünlüğünü doğrula dedikten sonra haritayı tekrar indirdi. Şu an sıkıntı yok. Büyük ihtimal ile haritaya güncelleme yapılırken yanlış indirildiği için böyle oldu.

Çözüm

Geri
Yukarı