CS 2 -Rep ne anlama geliyor?

Daha fazla  
Dün CS 2'de arkadaşımla yoldaşta rank kasıyorduk ve Steam hesabımın altına -rep anime kid adında 2 yorum ve umarım ailen kanserden ölür adında 1 yorum gelmişti. Maçta bize tilt oldukları için mi yazıyorlar? Ve +rep -rep ne anlama geliyor?

Profilinize girince nasıl oynadığınızı, davrandığınızı anlıyorlar. +rep iyi -rep kötü. Bana sorarsanız saçma bir olay.

Dün CS 2'de arkadaşımla yoldaşta rank kasıyorduk ve Steam hesabımın altına -rep anime kid adında 2 yorum ve umarım ailen kanserden ölür adında 1 yorum gelmişti. Maçta bize tilt oldukları için mi yazıyorlar? Ve +rep -rep ne anlama geliyor?

+Rep iyi -rep kötü olduğunuzda kullanılıyor. -rep genelde toxiclere, hilecilere vb. kullanılıyor.

+rep senin hakkında iyi dusunuyor gibi bir sey.
-rep kotu dusunduklerini gosteriyor.

+Rep pozitif olarak yani iyi -rep negatif kötü anlamına geliyor örnek -rep cheater yazarlar hilecilere genellikle.

-Rep hile anlamınada geliyor hocam.
+Rep iyi -rep kötü olduğunuzda kullanılıyor. -rep genelde toxiclere, hilecilere vb. kullanılıyor.
Profilinize girince nasıl oynadığınızı, davrandığınızı anlıyorlar. +rep iyi -rep kötü. Bana sorarsanız saçma bir olay.
+rep senin hakkında iyi dusunuyor gibi bir sey.
-rep kotu dusunduklerini gosteriyor.
Maç içinde bir şeyde yapmadık onlar maç başında bizim profilimiz yüzünden anime kid ez ve bazı küfürler yazdı bizde maçı kazanınca maç sonu çıkarken ez yazdık burada birşey olduğunu düşünmüyorum.

Maç içinde bir şeyde yapmadık onlar maç başında bizim profilimiz yüzünden anime kid ez ve bazı küfürler yazdı bizde maçı kazanınca maç sonu çıkarken ez yazdık burada bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Hocam çok da umursamayın. Zaten siledebiliyorsunuz. Gerekli bir şeyde değil bence.

Geri
Yukarı