CS 2 rütbe aldıktan sonra geldi

gLassef

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisi
Arkadaşlar, geçen gün rütbem olmadığı için CS 2'nin gelmediği kişilerdendim fakat daha sonra belki gelir diye bir zafer alarak rütbemi açtım. Sonrasında CS 2 yeniden gelmedi. Az önce oyuna bir daha girdim ve CS 2 oyun daveti ile karşılaştım. Dün gece tekrardan rütbelilere dağıtılmış sanırım. Bir kontrol edin derim :)

Evet banada davet geldi.Bunun yanında tekrar tekrar beta daveti gelmeye devam edecektir.Bazı kişiler asılsız haberlerle bir daha davet gelmeyecek vs. yazdı haberiniz olsun.

Şu an rütbeyi aldım umarım bana da gelir.

Merhaba arkadaşlar, 1 Eylül'de yeni güncelleme geldi. Seçkin ve rankı açık olmayanlara CS 2 verilmedi.
Benim de rankım açık değildi rankımı açtım ve 24 saat sonra davetiye geldi. Sizde vakit kaybetmeden ranklarınızı açmaya çalışın davetiyeler geliyor!

Benim anlamadığım neden CS2 oynamaya bu kadar heveslisiniz ki? Çoğu kişi FPS sorunu falan var yazıyor oyunda. Bana da davet geldi ama CS2 oynamayacağım şu an.

Ben oyun düzene girsin öyle geçeceğim.

Benim anlamadığım neden CS2 oynamaya bu kadar heveslisiniz ki? Çoğu kişi FPS sorunu falan var yazıyor oyunda. Bana da davet geldi ama CS2 oynamayacağım şu an.

Ben oyun düzene girsin öyle geçeceğim.

Normalde 250-350 FPS arası alıyordum CS:GO'da, CS 2'de ise 150-250 arası alıyorum. (Full yüksek ayarlarda)

Yeni konular

Geri
Yukarı