CS 2 sabit 120 FPS veriyor

asani

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yeni laptop aldım. RTX 4060 var. Ayarlarını daha bilmiyorum ama gördüğüm kadarıyla siteden yapmaya çalıştım.

CS:GO'da 120 sabit FPS alıyorum.

Ayarlarımı resimde veriyorum. Yardımcı olur musunuz? V-Sync falan demişssisiniz ama o ne bilmiyorum. Öyle bir seçenek de bulamadım. Valorant'ta 400 civarı FPS alıyorum ama CS:GO sabit 120.

IMG_20240225_202926.jpg
IMG_20240225_202843.jpg

Arkadaşlar, yeni laptop aldım. RTX 4060 var. Ayarlarını daha bilmiyorum ama gördüğüm kadarıyla siteden yapmaya çalıştım.

CS:GO'da 120 sabit FPS alıyorum.

Ayarlarımı resimde veriyorum. Yardımcı olur musunuz? V-Sync falan demişssisiniz ama o ne bilmiyorum. Öyle bir seçenek de bulamadım. Valorant'ta 400 civarı FPS alıyorum ama CS:GO sabit 120.

Eki Görüntüle 2126151Eki Görüntüle 2126153
CS2 de konsolu aç fps_max 0 yaz.

Konsolu açmak için ayarlarda cs2 de oyun sekmesine bölümüne geliniz. Geliştirici konsolunu etkinleştir seçeneğini açınız. Ayarlardan tuş atamalarına gelip konsol bölümüne tuş ekleyin.

Konsolu açmak için ayarlarda cs2 de oyun sekmesine bölümüne geliniz. Geliştirici konsolunu etkinleştir seçeneğini açınız. Ayarlardan tuş atamalarına gelip konsol bölümüne tuş ekleyin.
Daha oyuna girmeden ana menüde bunu yapıyor oyuna denemedim ama anamenüde böyleyse oyunda böyledir

Oyunun default olarak 120 FPS sınırı var, konsola "fps_max 0" yazın, bu kadar basit. Ek olarak "fps_max_ui 0" yazın, bu arayüzdeki FPS kilidini kaldıracaktır.

Ana menüde 120 FPS sabit çalışıyor zaten oyun içinde denediniz mi ?
Sabit değil, oyunun FPS kilidi var çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı