CS 2 seçkin olmama rağmen seçkin giremiyorum

aecer

Femtopat
Daha fazla  
CS2 seçkinim olmasına ragmen bu oyun modunu açmak için için diğer oyun modlarında maçları tamamla yazıyor ve reko oynadım ölüm maçı oynadım yoldaş oynadım basit eğlence oynadım rehine kurtarma oynadım ama olmuyor.

1696201631627.png

CS2 seçkinim olmasına ragmen bu oyun modunu açmak için için diğer oyun modlarında maçları tamamla yazıyor ve reko oynadım ölüm maçı oynadım yoldaş oynadım basit eğlence oynadım rehine kurtarma oynadım ama olmuyor.

Eki Görüntüle 1964546
Hocam bir kaç el basit eğlence Dust II girin açılacaktır.
Aynı valorantdaki sistem gibi düşün 20 level olunca rekabet açılıyorsa bu oyundada biraz Rekabet dışı maç atınca Açılıyor. Şuan %93 seviyedesiniz zaten 1 maç girseniz açılır.

Hocam birkaç el basit eğlence dust II girin açılacaktır.
Aynı Valorant'daki sistem gibi düşün 20 level olunca rekabet açılıyorsa bu oyundada biraz rekabet dışı maç atınca açılıyor. Şu an %93 seviyedesiniz zaten 1 maç girseniz açılır.

2 3 maç girdim hala aynı deneyeyim bir daha.

Hesabınız yeni ise normal hocam birkaç oyun sonra açılmış olur.

Bende direkt açık geldi CSGO'dan. Siz yine birkaç el basit eğlence ölüm maçı tamamlayıp %93'ü doldurmaya çalışın. Bende de level atlamama rağmen haftalık ödüllerin kilidini açmadı, oyunda çok fazla hesaplar arası oluşabilecek hatalar mevcut.

Bende direkt açık geldi CS:GO'dan. Siz yine birkaç el basit eğlence ölüm maçı tamamlayıp %93'ü doldurmaya çalışın. Bende de level atlamama rağmen haftalık ödüllerin kilidini açmadı, oyunda çok fazla hesaplar arası oluşabilecek hatalar mevcut.

Açılmadı.

Hesabınız yeni ise normal hocam birkaç oyun sonra açılmış olur.

Acılmadı.

Hocam birkaç el basit eğlence dust II girin açılacaktır.
Aynı Valorant'daki sistem gibi düşün 20 level olunca rekabet açılıyorsa bu oyundada biraz rekabet dışı maç atınca açılıyor. Şu an %93 seviyedesiniz zaten 1 maç girseniz açılır.

Açılmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açılmadı.

Acılmadı.

Açılmadı.
Normal rekabetçi atın basit eğlence değil. Bende %82'di bir maç rekabetçi atıp kaybettim %83'e geldi ama kazanırsan büyük olasılıkla daha çok artar.

Yeni konular

Geri
Yukarı