CS 2 seçkin parasını çıkartır mı?

Hocam o riski alsam ne olur ki en fazla? Zaten 15 dolar 400 lira ediyor.

Daha bugün ve geçen hafta rüyalar ve kabuslar kasası düşürdüm 48 lira bu kasa rahat çıkartıyor.

Arkadaşlar şu kasa sistemini anlatabilecek biri var mı DC da.

Her hafta seviye atladığın zaman sana kasa veya desen veriyor bunları satabilirsin Steam bakiyesi olarak ama gerçek parayada satabilirsin ByNoGame'den.

Oradan nasıl satabiliyoruz ucuz eşyalarda satılıyor mu 30 TL'lik falan. O XP'yi nasıl hızlıca doldurabiliriz.

Oradan nasıl satabiliyoruz ucuz eşyalarda satılıyor mu 30 TL'lik falan. O XP'yi nasıl hızlıca doldurabiliriz.

Doldurmak için rekebetçi oynayıp kazanman lazım 2 k veriyor kazanınca kolay kasılıo zaten başlarda rahat rahat toplarsın kasalaları.

Doldurmak için rekebetçi oynayıp kazanman lazım 2 k veriyor kazanınca kolay kasılıo zaten başlarda rahat rahat toplarsın kasalaları.

Teşekkür ederim ölüm kalımla yaptım bir kerede bayağı bir oynamam gerekti. Bu kasalar çarşamba günümü yenileniyor yoksa sen ne zaman doldurup alırsanız bir daha ki yenilenme süresi değişiyor mu?

Teşekkür ederim ölüm kalımla yaptım bir kerede bayağı bir oynamam gerekti. Bu kasalar çarşamba günümü yenileniyor yoksa sen ne zaman doldurup alırsanız bir daha ki yenilenme süresi değişiyor mu?

Her hafta çarşamba yenilenir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…