CS 2 skini için siteye Steam hesabı bağlamak güvenilir mi?

EkranKartı34

Femtopat
Oyunda ortalama 100 saatim var ve artık skin almak istiyorum. İlk almak istediğim AWP skini ama diğer sitelerde daha ucuza var. ByNoGame ve Skinport sitelerine üye oldum. ByNoGame'de trade ile alışveriş oluyormuş galiba, Skinport'da ise ürünü sepete eklediğimde Steam hesabını bağla yazıyor. Steam hesabını bu tarz yerlere bağlarsam ne olacak? İnternet'te bir sürü kişi var Steam hesabını çaldıran, ya benimkinde de sıkıntı olursa ne yapacağım? Yoksa siteye Steam hesabını bağlayıp sonra skini alıp, sonra hemen bağlantıyı tekrar kaldırmam mı gerekiyor? Her skin alışımda Steam hesabı bağlayıp sonra silecek miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir problem olmaz o sitelerde asıl bilinmedik veya fishing olabilecek sitelere dikkat etmen lazım yazdıklarında sorun yaşamazsın.
Hocam peki Steam hesabı bağlamak ne anlama geliyor? Ben bu sitelere rastgele bir mail açtım öyle üye oldum, Steam hesabımı bağlayınca bunlar benim diğer gerçek mailimi, Steam bütün bilgilerimi mi görecekler? Steam şifremi bulabilirler mi?(Telefonda Steam Guard var) Ne olur ne olmaz her skin alışımda hesabı bağlayıp bağlayıp silmeme gerek var mı?

Hocam peki Steam hesabı bağlamak ne anlama geliyor? Ben bu sitelere rastgele bir mail açtım öyle üye oldum, Steam hesabımı bağlayınca bunlar benim diğer gerçek mailimi, Steam bütün bilgilerimi mi görecekler? Steam şifremi bulabilirler mi?(Telefonda Steam Guard var) Ne olur ne olmaz her skin alışımda hesabı bağlayıp bağlayıp silmeme gerek var mı?
Hangi skini beğendiniz hocam?

Hayır kişisel bilgilerin paylaşılmıyor, steam profilini ve sanırsam mailini görebiliyorlar ki bu da pek birşey katmaz onlara veya senden birşey götürmez.

AWP Asiimov, Yaban Ateşi veya Karantinadan kaçış. Siteye Steam hesabımı bağlarsam ve silemezsem bir daha diye çekiniyorum.
Hesabını silmeni gerektirecek bir durum yok, onlarca siteye yıllardır giriş çıkış için bağlarım site sahte değilse, yani steam hesabını bağlama ekranını taklit ederek şifreni almaya çalışan fishing siteleri olabiliyor sadece onlara dikkat etmen gerekiyor.

Hayır kişisel bilgilerin paylaşılmıyor, steam profilini ve sanırsam mailini görebiliyorlar ki bu da pek birşey katmaz onlara veya senden birşey götürmez.

Hesabını silmeni gerektirecek bir durum yok, onlarca siteye yıllardır giriş çıkış için bağlarım site sahte değilse, yani steam hesabını bağlama ekranını taklit ederek şifreni almaya çalışan fishing siteleri olabiliyor sadece onlara dikkat etmen gerekiyor.
Hocam bu sitelerin gerçek adreslerini sık kullanılanlara koydum bu yüzden o konuda sıkıntı olmaz. Bir de 2 sitenin işleyişi neden değişik acaba? Birisi trade üzerinden yapıyor, diğeri ise Steam bağla diyor.

Geri
Yukarı