CS 2 sürekli çöküyor

İşletim sistemi
Windows 11

oğuz99

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
Asus dual radeon rx6600
Anakart
h510m-e
İşlemci
i511400f
Merhaba. Galiba son güncellemeden sonra bu yaşanmaya başladı oyun açılınca fareyi bir saniye falan hareket ettiriyorum PC'den bayağı fan sesi geliyor sonra PC yeniden başlatılıyor nasıl çözebileceğim hakkında bir fikriniz var mı?

Merhaba. Galiba son güncellemeden sonra bu yaşanmaya başladı oyun açılınca fareyi bir saniye falan hareket ettiriyorum PC'den bayağı fan sesi geliyor sonra PC yeniden başlatılıyor nasıl çözebileceğim hakkında bir fikriniz var mı?

Son 2 haftadır bütün oyunlarda aynı sıkıntıyı yaşıyorum bende de RX6600 var, nasıl bir güncelleme yaptılarsa kart perte çıktı resmen, adamakıllı oyun oynanmıyor, oyunlar çöküyor Web'te gezerken bile takılıyor PC. Son güncellemeyi kaldırıp daha eski bir sürücü yükleyin derim.

Son düzenleme:

Özellikle RX6600'lerde böyle bir problem var son 1-2 haftadır yakın zamanda düzelecektir muhtemelen eski bir driver yükleyebilirsiniz veya biraz daha sabır edebilirsiniz ayrıca CS2 optimizasyonu bayağı bayağı kötü bir oyun ondan kaynaklı da olabilir.

Geri
Yukarı