CS 2 XP sistemi nasıl işliyor?

YasinPhl

Centipat
Daha fazla  
Bilirsiniz çoğu oyunda level atlama sistemi 2'ye katlanarak gider. Ama CS 2 girerken sanki XP'ler katlanmıyor gibi geldi, kolay level atlıyordum. Sorum şu CS 2 de XP sistemi hep aynı rakamda mı gidiyor yoksa 2'ye mi katlanıyor?

Bilirsiniz çoğu oyunda level atlama sistemi 2'ye katlanarak gider. Ama CS 2 girerken sanki XP'ler katlanmıyor gibi geldi, kolay level atlıyordum. Sorum şu CS 2 de XP sistemi hep aynı rakamda mı gidiyor yoksa 2'ye mi katlanıyor?

5000XP'ye kadar haftalık bonus aktif oluyor. Sonrasında maç sonu XP geliyor sadece.

Cs level mantığı yanlış değilsem +5 -3 değil belli matematik işlemleriyle level atlanıyo. Ondan olabilir.

CS level mantığı yanlış değilsem +5 -3 değil belli matematik işlemleriyle level atlanıyor. Ondan olabilir.

Hayır belirli bir matematiği var örneğin: Deathmatch puanı * 0.3 ile deathmatch raundundan gelen XP'yi hesaplayabiliyorsunuz. Haftalık takviye aktifse 2X yapın.

Ben maçtan ne kadar XP geldiğini demiyorum. Level atlamak için gereken XP sayısını diyorum.

Level atlamak için gereken XP sabit 5000.

CS level mantığı yanlış değilsem +5 -3 değil belli matematik işlemleriyle level atlanıyor. Ondan olabilir.

Sağ ol bende diyorum neden 2'ye katlanmıyor :)

Hayır belirli bir matematiği var örneğin: Deathmatch puanı * 0.3 ile deathmatch raundundan gelen XP'yi hesaplayabiliyorsunuz. Haftalık takviye aktifse 2X yapın.

Level atlamak için gereken XP sabit 5000.

Sağ ol. Aydınlattın.

Evet ama Valorant'daki gibi düz sayı değil matematik işlemi yapılıyor. Aslında aynı şeyi söylüyoruz sayılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı