CS 2 yanıt vermiyor

Selcukbas

Centipat
Daha fazla  
Oyuna giriyorum ve 1 el oynatıyor oynatmıyor ekran donup kalıyor, görev yöneticisinde CS2 yanıt vermiyor diyor.
Oyunu kapatıp yenden açıyorum 1 el oynuyorumve yine aynı sorunla karşılaşıyorum. FPS55-80 arası alıyorum.
Denediğim yollar.
Başlatma seçeneklerindeki tüm kodları sildim -Vulkan yazdım, oyun dosyalarını 2 kez doğruladım.
Bu hata neden kaynaklı? Aynı sorunu yaşayan var mı ve çözebilen var mı?
Arkadaşlarım normal bir şekilde oynuyor VE20 30 FPS alan arkadaşım dahi o hatayı almadan oynuyor.
Bilen arkadaşımız varsa yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya teşekkürler ama çok saçma bir çözüm değil mi koskoca CS2'de böylesine bir hata almamız yazık cidden. Sizde de oyundayken ekran donup Alt Tab vb atılmıyor şeklinde mi donuyor?

Keslinlikle, dediğim gibi bugün bu sorunu çözmek için bayağı bir uğraştım ve 5-6 kere 30GB oyunu sil yükle yapmışımdır. Her şeyi denedim ve yabancı bir forumda hatanın tamamen internetle alakalı olduğu yazıyordu. Zaten sorun sadece Online maçlarda oluyordu. Botlarla ya da alıştırma modlarında olmuyor. Bu da kafamda direkt bir şimşek çaktırdı ve internet üzerine yoğunlaştım. Kesinlikle benim yöntemim aşırı saçma ama başka bir bağlantı yapmadan çözülmüyor. Şans eseri masada da Wi-Fi adaptör vardı ve denedim oldu gerçekten. Ne zaman fixlenecek çok merak ediyorum. Oyundan soğuttu resmen aylardır.

Ya teşekkürler ama çok saçma bir çözüm değil mi koskoca CS2'de böylesine bir hata almamız yazık cidden. Sizde de oyundayken ekran donup Alt Tab vb atılmıyor şeklinde mi donuyor?

Çoğu zaman 3-5 kere Alt Tab attıktan sonra PC kendine geliyor ve Görev Yöneticisi'nden kapatıyordum. Bazen PC'yi de dondurduğu oluyordu.

Keslinlikle, dediğim gibi bugün bu sorunu çözmek için bayağı bir uğraştım ve 5-6 kere 30GB oyunu sil yükle yapmışımdır. Her şeyi denedim ve yabancı bir forumda hatanın tamamen internetle alakalı olduğu yazıyordu. Zaten sorun sadece Online maçlarda oluyordu. Botlarla ya da alıştırma modlarında olmuyor. Bu da kafamda direkt bir şimşek çaktırdı ve internet üzerine yoğunlaştım. Kesinlikle benim yöntemim aşırı saçma ama başka bir bağlantı yapmadan çözülmüyor. Şans eseri masada da Wi-Fi adaptör vardı ve denedim oldu gerçekten. Ne zaman fixlenecek çok merak ediyorum. Oyundan soğuttu resmen aylardır.

Çoğu zaman 3-5 kere Alt Tab attıktan sonra PC kendine geliyor ve Görev Yöneticisi'nden kapatıyordum. Bazen PC'yi de dondurduğu oluyordu.

Gerçekten aynı durumdayız dediğini deneyeceğim ama temelli çözüm bulursak ikimizde yazalım buraya tüm CS zevkimi aldı götürdü zaten CS:GO'yu özlüyorum bir de bu meret çıktı iyice batırdı :) teşekkürler iyi akşamlar.

Hocam, bilmiyorum tam bu mu sorun ama galiba ben çözdüm. Arkada sohbet uygulaması açık olmayınca ben bu sorunu yaşamıyorum. Discord, WhatsApp vb vb bunları kapatınca bu sorunu yaşamamaya başladım. Çok saçma fakat ben böyle çözdüm olayı...

Anladım ancak bende hiçbir işe yaramadı çok fazla denememe rağmen.

Geri
Yukarı