Çözüldü CS 2'de 2021 yılında 21 level olup seçkin olmuşken şu an seçkin gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

*Furkan*Emir*

Hectopat
Selamlar CS'de 2021'de teğmen rütbe 21'e ulaşmıştım. Oyuna bayağıdır girmedim. Bugün arkadaşlarla internet kafeye gidelim dedik. Orada kendi hesabımdan girdim maçtayken Tab'a tıklayıp sağ tık ile profilime tıklayınca seçkin işaretini göremedim aynı şekilde mağazada da satın al diye yazıyor. Acaba ücretsiz seçkin hesap olma kaldırılınca önceden teğmen rütbe 21 olup seçkin olanların seçkin özelliği kalkmış mıydı? Yoksa CS 2 güncellemesinde filan mı geldi böyle bir şey aynı sorunu yaşayan var mı?

Çözüm
Şu konuya göz at:

CS:GO'da 21. seviyeye ulaşıp ücretsiz Prime elde eden kişiler, CS2'ye 10 Mayıs 2024'e kadar hiç giriş yapmazlarsa Prime yükseltmeleri iptal oluyor.
Emin olmamakla birlikte şunu diyebilirim. Acaba o zamanlarda dediğiniz rütbeye geldikten sonra sizden ücret istemediler mi? Ücret sonrasında seçkin olursunuz gibi bir şey yada 21. rütbeye gelince seçkini bedavamı dağıtıyorlardı?

Yanlış bilgi
Bi ara steam guard ve telefon doğrulamasını kaldırmıştım sonra yeniden ekledim ondan kaynaklı olabilir mi acaba?

Ulaşmıştım çok iyi hatırlıyorum aynı zamanda hizmet madalyasıda almıştım
Rozet mi almıştınız? O zaman o hesap değildir, çünkü kaldırılması imkansız.

21 rütbe olunca seçkin olmuştum diye hatırlıyorum kasa,eşya vb de düşürüyordum.
Kasa ve eşya zaten düşüyordu, ama rozet varsa prime almışsındır ve kaldırılmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hizmet madalyası için bir 40 seviye i tamamen doldurmanız gerekiyor. Eğer ki aldıysanız çoktan Prime'a sahip olmanız gerekiyordu Steam Guard'i vs kaldırmanın seçkin hesabını kaldırmaz.

Şu konuya göz at:

CS:GO'da 21. seviyeye ulaşıp ücretsiz Prime elde eden kişiler, CS2'ye 10 Mayıs 2024'e kadar hiç giriş yapmazlarsa Prime yükseltmeleri iptal oluyor.

Son düzenleme:
Çözüm
Rozet mi almıştınız? O zaman o hesap değildir, çünkü kaldırılması imkansız.

Kasa ve eşya zaten düşüyordu, ama rozet varsa prime almışsındır ve kaldırılmaz.
Screenshot_20240524_171012_Steam.jpg

Madalyadan kastım bu

Şu konuya göz at:

Okudum yazıyı eğer gerçekten böyleyse yazık olmuş

Yeni konular

Geri
Yukarı