CS 2'de 5 vs 5 maç nasıl yapılır?

CS:GO-2 çıkmadan önce girdiğim maçlar 5 vs 5 filandı. Şimdikinde hangi maça girersem herkes tek modunda başlatıyor. Sizde de öyle mi? Ne zaman düzelir bu sorun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırsam Death Match. Artık orada herkes tek. Böylesi daha iyi şahsımca. Ama basit eğlence maçlarına girebilirsin.

Ölüm Maçı modu ile Rekabetçi modunu mu karıştırdınız acaba? Rekabetçi veya Seçkin mod girerseniz 5vs5 oynarsınız.

Ölüm Maçı modu ile Rekabetçi modunu mu karıştırdınız acaba? Rekabetçi veya Seçkin mod girerseniz 5vs5 oynarsınız.
Ölüm maçını daha önce 5vs5 başlatırdı şimdi herkes tek başlatıyor. Seçkin giriyorum, bu arada önceden "Silah Yarışı" modları maçlar vardı güzeldi ne oldu onlara?

Ölüm maçını daha önce 5vs5 başlatırdı şimdi herkes tek başlatıyor. Seçkin giriyorum, bu arada önceden "Silah Yarışı" modları maçlar vardı güzeldi ne oldu onlara?
Ölüm Maçı oynamadığımdan dolayı o konuda bilgim yok. Silah Yarışı gibi oyun modları şu an için CS2'ya eklenmedi, oyun Açık Betada sayılır. İlerleyen haftalarda eklenecektir diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…