Çözüldü CS: 2'de alınan ve verilen hasar nasıl görülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gentos

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam. CS: 2 rankı ve seçkin hesabı olan kişilere dağıtıldı biliyorsunuz. Oyun iyi hoş fakat CS:GO'da olduğu gibi, öldükten sonra karşımıza çıkan alınan ve verilen hasar tablosunu açma şansımız yok mu? Şu anki sistemde adama hasar verip ölürsem yukarıdaki skor tablosunda bulunan profil resimlerinin altında çıkıyor vurduğum hasar. Bazen gözükmüyor bile. Aldığım hasarı zaten göremiyorum. Bunu CS:GO'daki haline çevirme şansımız yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Faceit sistemi gibi yaptılar. Senin adama kaç mermi isabet ettirdiğini bilip ona göre kafandan ortalama hasar çıkarıp arkadaşına söylemen için. Yani oyun farkındalığını arttır diye. Bu muhtemelen Premier'de böyle. Competitive mode gelince CS:GO gibi olacak.
Faceit sistemi gibi yaptılar. Senin adama kaç mermi isabet ettirdiğini bilip ona göre kafandan ortalama hasar çıkarıp arkadaşına söylemen için. Yani oyun farkındalığını arttır diye. Bu muhtemelen Premier'de böyle. Competitive mode gelince CS:GO gibi olacak.

Çözüm
Selam. CS: 2 rankı ve seçkin hesabı olan kişilere dağıtıldı biliyorsunuz. Oyun iyi hoş fakat CS:GO'da olduğu gibi, öldükten sonra karşımıza çıkan alınan ve verilen hasar tablosunu açma şansımız yok mu? Şu anki sistemde adama hasar verip ölürsem yukarıdaki skor tablosunda bulunan profil resimlerinin altında çıkıyor vurduğum hasar. Bazen gözükmüyor bile. Aldığım hasarı zaten göremiyorum. Bunu CS:GO'daki haline çevirme şansımız yok mu?

Öldükten sonra konsolu açtım CS:GO'da damage given to diye yazıyordu şu an konsolda görünürde farklı şeyler yazdığını gördüm. Olmadığını düşünüyorum şu an daha betada değişebilir.

Ek olarak bu söylediğim sadece deathmatch denediğim için Deathmatch'te geçerli, daha Premier modu vs. denemedim. Ama diğer oyun modlarında da aynı olduğunu düşünüyorum.

Yani ayarlamanın bir yolu yok değil mi?

Raund sonu verdiğin ve aldığın hasar yazıyor. Üstte profil fotoğraflarının altında yeşil sayılar verdiğin hasar siyah sayılar aldığın hasarı temsil eder.

Geri
Yukarı