CS 2'de AWP'yi nasıl kullanıyorum?

sevimsiz57

Hectopat
Bu sefer kötü başladım fakat 3V1 atığım sahneler var. Sizce başarılı mıyım 10/? kaç verirsiniz? ( monitör Hz 60 oldugu için bazı yerlerde sıkmama rağmen geç algıladıgı için öldüğüm oluyor )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dürüst olmak gerekirse 13 yıllık CS tecrübülerime göre hiç iyi kullanmıyorsun çözünürlük ayarından dolayı adamları zor vuruyorsun daha çok çalışman lazım seni motive etmek için çok iyisin güzel vurdun gibi cümleler seni motive edecektir ama gelişmene engel koyacaktır eğer kendini geliştirmek istiyorsan scope shot dene bol bol ve daha hızlı hedefe koymaya çalış aim'i ayrıca Game Sens'inde çok düşük.

Kötü oynuyorsun.
Peek atışın berbat, çok fazla kaçırıyorsun, reflekslerin de biraz yavaş sanırım veya fare hassasiyetinin düşük olmasından olabilir.
Arkadan ses duyduğunda anında dönüp vurabilmen lazım.

Fakat daha 30 saatim var. Zamanla olur diye düşünüyorum.

Fareyi döndüremiyorum masa küçük ve klavye mouse kasa aynı hizada çevirdikçe kasaya veya klavyeye çarpıyor.

Fakat daha 30 saatim var. Zamanla olur diye düşünüyorum.

Fareyi döndüremiyorum masa küçük ve klavye mouse kasa aynı hizada çevirdikçe kasaya veya klavyeye çarpıyor.

Kasayı yere koyabilirsin veya böyle etrafta farklı bir şey varsa onun üstüne koyabilirsin yeni başlamışsın sana tavsiyem ayarlardan 4:3 - tam ekran - 1280 X 720 oynaman kafalar büyüyecek FPS artacak ve sana daha fazla alan kazandıracak oyunun akıcılıgıda artıgını söyleyenler var daha ama doğrulundan emin değilim aim_botz ve toplulukta AWP sunucularında oynayıp kendini geliştirebilirsin.

30 saate göreyse iyi bence. Üstteki arkadaşın dediğinin aksine ben 1280x720 oynamanı tavsiye etmem. Ama bir dene yine de. Rahat gelirse öyle oyna.
Bu arada fare hassasiyetini bir tık arttır bence.

Kötü oynuyorsun.
Peek atışın berbat, çok fazla kaçırıyorsun, reflekslerin de biraz yavaş sanırım veya fare hassasiyetinin düşük olmasından olabilir.
Arkadan ses duyduğunda anında dönüp vurabilmen lazım.

Kulağım yok diyebilirim kavgadan dolayı zarım patladı şu an elin le kulağını kapatırsın ya aynı öyle sol kulağım belli bir süre kulaklıksız oynayacağım.

30 saate göreyse iyi bence. Üstteki arkadaşın dediğinin aksine ben 1280x720 oynamanı tavsiye etmem. Ama bir dene yine de. Rahat gelirse öyle oyna.
Bu arada fare hassasiyetini bir tık arttır bence.

Doğru söylüyorsun.

Bu sefer kötü başladım fakat 3V1 atığım sahneler var. Sizce başarılı mıyım 10/? kaç verirsiniz? ( monitör Hz 60 oldugu için bazı yerlerde sıkmama rağmen geç algıladıgı için öldüğüm oluyor )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adam daha yeni başlamış oyunu fazla bilmiyor çoktan laf etmeyin hocam sana ben 10 üzerinden 6 veririm.

Geri
Yukarı