CS 2'de cok hile var

Sürücülerin güncel mı? Hangi ekran kartını kullanıyorsun? Bunları bilmeden yardımcı olamam.
Çözümü yok FACEIT gir veya böyle devam et böyle gelmiş böyle gider.

CS 2'de yoldaş oynuyorum yaklaşık 1 aydır ve Master Guardian 1'e yeni çıkabildim karşıma hemen hile geldi. Diğer maçta da karşıma hile geldi. Nova 4'e düştüm. Sizce bu hileler bu oyundan nasıl temizlenir?

Herkes aynı şeyi söylüyor ancak şu ana kadar CS2 çıktığından beri karşıma 1 tane hile bile gelmedi adamakıllı. Mevlana falan hiç görmedim yani. Bu sorun biraz da bireysel olarak kaynaklanıyor.

Herkes aynı şeyi söylüyor ancak şu ana kadar CS2 çıktığından beri karşıma 1 tane hile bile gelmedi adamakıllı. Mevlana falan hiç görmedim yani. Bu sorun biraz da bireysel olarak kaynaklanıyor.
Kanka hile deyince neden aklına sadece Mevlana veya trigo headshoot geliyor? Bu dediğini kolsuz oyuncular yapar banlanmaktan korkmaz.Biz duvar arkasını izleyen ona göre maçı yöneten rakipten şikayetciyiz.Adam maçı kaybettiğini anlayınca mola veriyor ekonomisini toparlıyor sonra tekrar kapatıyor.Saglam oyun oynayan birinin hile yaptığını çok zor anlarsın.Tek çözüm herkesi reportlamak.Csstats diye bir site var oraya giriş yaptım ben aylar öncesinden hile yok rakipte diyen bir çok oyuncu ban yemiş.Arkadaslarim şok oluyor.

Seçkin hesap mı?
Seçkinle ne alakası var? Asıl seckinde hile çok adamlar hileyle Rank kasıyor.

Sürücülerin güncel mı? Hangi ekran kartını kullanıyorsun? Bunları bilmeden yardımcı olamam.
Çözümü yok FACEIT gir veya böyle devam et böyle gelmiş böyle gider.
Hileyi ekran kartına nasıl bağladın kahkaha attım doğrusu dhdhdhd

Son düzenleme:
Bizzat 20-25k elo aralığında oynuyorum girdiğim tüm maçlarda hvh dönüyor. Ya FACEIT geçin ya da siz de alın 15 euroya bir hile.

Nasıl pikolojik olabilir direk mevlana geliyor psikolojik nasıl olsun hocam?

Şu oyunu o kadar saat oynadım hala hile ile karşılaşmadım. Max wallhack falan geliyordur o da net hile falan diyemiyorum.

1711588517744.png

Yeni konular

Geri
Yukarı