CS 2'de cok hile var

Karşılaşmamak mümkün değil senin karşına da hile gelir. Hileyi açar kendisi dokunmaz sadece maç sonuna kadar takım arkadaşına info verir.

Yani hile geldiğini hissetmedim. Öyle mevlana tarzı şeyler hiç görmedim. Takımıma info veren hilelerde gelmedi.

Ama eskiden arkadaşlarımı hile yaparken görmüştüm. Aylık abonelik şeklinde bir şey alıyorlardı wallhack aimhack falan kullanıyorlardı. Şu an hepsinin Steam hesabında ban var :D

Arkadaşlar son zamanlarda CS girmiyordum. Arkadaşlarla bir girelim dedik. 3 el falan girdik ve 3. de de hile denk geldi. Genelde wall hack açıyorlar. En son güncellemelerden önce bu kadar değildi. Çok üzüldük.

Arkadaşlar son zamanlarda CS girmiyordum. Arkadaşlarla bir girelim dedik. 3 el falan girdik ve 3. de de hile denk geldi. Genelde wall hack açıyorlar. En son güncellemelerden önce bu kadar değildi. Çok üzüldük.
Suspect izleme getirilmediği sürece ellerini kollarını sallayıp rahat takılacaklar.

Bu hile yok diyen arkadaslarin ranki kesinlikle 13.000 puan altinda. Hile yok diye kesin bir dille konusan arkadaslar, konu zaten sizi ilgilendirmiyor siz devam edebilirsiniz. Bu oyunda 15K uzeri tum ranklarda 5 macin 4'une hile geliyor bariz aim ya da WALLHACK olan. Digeri de zaten cok iyi sakliyor radar ya da DMA cheat kullaniyor veya kendisi vurmuyor takimi infoluyor. O yuzden hile hurda yok diye kolpa atanlari geciniz efendim. 20K'ya kadar yukseldim ben, her mac kendi takimima da hile geldi karsiya da geldi. Havali gorunmek icin bos atiyolar bebeler

Geri
Yukarı