Çözüldü CS 2'de mikrofon açınca oyun takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
CS2 şu an fazla sorunu olan bir oyun, bir arkadaşımın arkadaşı 4090 olmasına rağmen düşük FPS sorunundan şikayetçi idi.

Ayarlar->ses->kolay bas konuşu evet yapmalısın.
Hocam aynı lanet sorun bende de var.
Bu dediğinizi de denedim fakat kolay bas konuşu açtığımda oyunun sesi komple gidiyor.
Tam açıklamam gerekirse kolay bas konuşu açar açmaz mikrofonu kullanmaya çalıştığımda oluşan takılma sorunu gidiyor fakat bu işe yaramıyor çünkü bas konuşu açtığım anda oyundaki tüm seslerde gidiyor

Hocam aynı lanet sorun bende de var.
Bu dediğinizi de denedim fakat kolay bas konuşu açtığımda oyunun sesi komple gidiyor.
Tam açıklamam gerekirse kolay bas konuşu açar açmaz mikrofonu kullanmaya çalıştığımda oluşan takılma sorunu gidiyor fakat bu işe yaramıyor çünkü bas konuşu açtığım anda oyundaki tüm seslerde gidiyor
Denetim masasındaki ses ayarlarından olabilir mikrofonla konuşunca diğer tüm sesleri bastırıyordur. Veya csgodada böyle bir ayar vardı o da olabilir. Başka oyunlarda veya programlarda test et eğer onlar düzgünse csnin ayarlarında vardi sanki bi kurcala bence bulur sun

Denetim masasındaki ses ayarlarından olabilir mikrofonla konuşunca diğer tüm sesleri bastırıyordur. Veya csgodada böyle bir ayar vardı o da olabilir. Başka oyunlarda veya programlarda test et eğer onlar düzgünse CS'nin ayarlarında vardi sanki bir kurcala bence bul.

Hocam inan ki bana denetim masasını yalayıp yuttum :d sorunun oradan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Csdeki dediğiniz ayarı bilmiyorum ama oyun içi ayarları da hatrı sayılır bir şekilde kurcaladım tonla şey denedim fakat nafile.
Başka uygulamalarda, cihazlarda da kullandığım kulaklığı ve mikrofonu test ettim ama onlarda da böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Windows'un kendi ses kayıt cihazında bile denemeler yaptım en sonunda ama her şey tıkır tıkır çalışıyor.
Fakat gel gör ki CS2'ye girip konuşmaya çalıştığımda maalesef bir sonuç alamıyorum. Anlayacağınız üzere çok sinir bozucu çok gıcık bir sorun. Artık CS2'nin yeniliğinden kaynaklanan aptal kronik sorunlardan olduğunu düşünmeye başladım (ses kayması, mükemmel bir internetinin olmasına rağmen sürekli oluşan laglar ve bağlantı problemleri, oyun içi takımlar ve sistemin komutlara yanıt vermemesi vb.)

Geri
Yukarı