CS 2'de monitör farklı renkler veriyor ve döngüye giriyor

İşletim sistemi
Windows 10

kadircancoban

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
AMD Radeon RX 5600 XT
Anakart
Gigabyte A520M H
İşlemci
AMD Ryzen 5 PRO 4650G 3.7GHz
Merhaba 2 ay önce CS2 sıkıntısız bir şekilde çalışırken şu anda bağlantıdaki videoda olduğu gibi oyun açılıyor ama benim monitörümde sırasıyla önce siyah sonra beyaz sonra beyaz sonra kırmızı sonra yeşil ve hemen sonrasında mavi ekran geliyor ardından kendini tekrara alıyor. Ve bu sorun sadece oyunu tam ekran moduna alınca yaşanıyor yani tam ekran pencereli ve sadece pencereli modlarda hiçbir sıkıntı olmadan çalışırken tam ekran modunda böyle bir sıkıntı oluyor ama oyun arkada çalışmaya devam ediyor yani Discord üzerinden açtığım yayında arkadaşlarım oyunu görebiliyorken ben kendi monitörümde böyle görüyorum. Bir araştırma yaptım ve Steam destek ile iletişime geçtim fakat ne Steam destek bir çözüm buldu ne de herhangi bir yerde böyle bir hatayla karşılaşanı göremedim bunun bir çözümü var mıdır?

CS için renk ayarı falan yaparken bir şeyleri mi değiştirdiniz acaba?

CS2 için renk ayarı hiç yapmamıştım tekrar kontrol ettim şimdi her şey varsayılan olarak duruyor.

Yeni bir şey denedim şimdi tam ekran modunda değil tam ekran olsa da açıyor sadece 4:3 ekran modunda bu hata oluyor lütfen sorunu bilen birisi yardımcı olabilir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı