CS 2'ye başlanır mı?

Metro1234

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Hp g6 ProBook
Samsung Galaxy J7 Prime
CS 2'yi takip eden biri değilim ama galiba hâlâ betada ama herkese açık. Neyse eskiden Valorant'ı çok az da olsa gene biraz iyi oynuyordum. Ve bir şey oldu Valorant kendini sildi (bende nasıl oldu bilmiyorum) işte bu yüzden CS2'ye mi geçeyim Valorant'a devam mı edeyim?

Not: İkisini de indiremem 2 Mbps internetim var.
Not2: Bir sorum var CS2'ye şimdi sıfırdan başlasam bot gelir mi ya da bot var mı?

CS2'ye başlanır ama mevcut durumunda hayır. Prime alın ama hemen başlamayın, Prime'a gene zam gelebilir sonra pişman olmayın.

2 Mbps internet ile CS: 2'yi oynayamazsın ayrıca oyun betadan çıktı.
Yok çok profesyonel oynamam zaten Valorant'ı da 2mbps ile oynadım hiç oynamayacak kadar olmadı.

CS2'ye başlanır ama mevcut durumunda hayır. Prime alın ama hemen başlamayın, Prime'a gene zam gelebilir sonra pişman olmayın.
Yok zaten oyun herkeze açık olunca başlarım yani betadan çıkınca yani Prime almam.

Bilmiyorum ama Minecraft oynuyorum orda 20 idi o zaman 20 ye yakındır. ( bu sonucu çıkarmamın sebebi ikisininde sunucusunun Türkiye'de olamsı)
Sunucunun bulunduğu şehir bile fark eder hocam ama bir internet testi yapıp atarsanız daha rahat yardımcı olabilirim.

Sunucunun bulunduğu şehir bile fark eder hocam ama bir internet testi yapıp atarsanız daha rahat yardımcı olabilirim.
Screenshot_20231012-195448_Samsung Internet~2.jpg

Yani ama şuan 3 cihaz internet kullanıyor.

Geri
Yukarı