CS 2'ye başlanır mı?

Merdo44

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, daha önceden hiç oyunu oynamadım ama başlamak için geç mi? Yakın zamanda PC toplayacağım kendime şu an ortak kullanıyorum PC'yi.
Sizce başlanır mı acaba?

Arkadaşlar, daha önceden hiç oyunu oynamadım ama başlamak için geç mi? Yakın zamanda PC toplayacağım kendime şu an ortak kullanıyorum PC'yi.
Sizce başlanır mı acaba?
CS' nin mekanikleri yeni FPS türüne başlayan veya CS' yi hiç oynamamış bir kişiye göre zor olabilir. Ancak kesinlikle oynayın ancak Seçkin alarak oynayın yoksa hiçbir anlamı olmaz ve hile var çok fazla diye geçinirsiniz. Evet hileler çok ancak Seçkinde daha az oluyorlar. Ayrıca her oyunda olduğu gibi bu oyunda da arkadaş ortamı önemlidir. Daha çok zevk alır ve daha hızlı rütbe atlar, gelişirsiniz. Düşürdüğünüz kasalar ile yeni oyunlar alabilir veya onunla envanter dizebilirsiniz tabi bu aylar alır. Başlamak ve başlamamak size kalmıştır. Yine de CS2 şuan güzel bir çizelgede gidiyor. Oynanır ben haftada en az olsun 1 kere arkadaşlar ile ya da tek başıma girerim.

Oynarsın da zevk almazsın Full HS yemekten ya da takım arkadaşlarının bir hatandan dolayı ailene sövmesinden.
Her oyun öyle olmuyor hocam. Her oyunun elbet kötü yanları vardır ancak direkt de kötü yanlarını sadece söylemek oyuna haksızlık olur.

CS'nin mekanikleri yeni FPS türüne başlayan veya CS'yi hiç oynamamış bir kişiye göre zor olabilir. Ancak kesinlikle oynayın ancak seçkin alarak oynayın yoksa hiçbir anlamı olmaz ve hile var çok fazla diye geçinirsiniz. Evet hileler çok ancak seçkinde daha az oluyorlar. Ayrıca her oyunda olduğu gibi bu oyunda da arkadaş ortamı önemlidir. daha çok zevk alır ve daha hızlı rütbe atlar, gelişirsiniz. Düşürdüğünüz kasalar ile yeni oyunlar alabilir veya onunla envanter dizebilirsiniz tabii bu aylar alır. Başlamak ve başlamamak size kalmıştır. Yine de CS2 şu an güzel bir çizelgede gidiyor. Oynanır ben haftada en az olsun 1 kere arkadaşlar ile ya da tek başıma girerim.

Her oyun öyle olmuyor hocam. Her oyunun elbet kötü yanları vardır ancak direkt de kötü yanlarını sadece söylemek oyuna haksızlık olur.

Ben FPS türüne alışığım Call of Duty oyunlarıyla büyüdüm. Bende oyun bulamıyorum CS2 başlayayım dedim benim arkadaşım yok onu da buluruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı