"CS bırakılmaz, ara verilir" efsane mi gerçek mi?

cheteen3198

Hectopat
Yer
Michigan
Daha fazla  
Cidden fark ettim ki bu bir gerçek. Özellikle de Valorant ve CS:GO karşılaştırılan platformlarda gördüm ki CS'yi bırakanlar elinde sonunda tekrar başlıyor ve bunu ben de birçok kez yaşadım. Hatta biri şöyle yazmıştı. CS kürkçü dükkanıdır elinde sonunda kendini oynarken bulursun. Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında? CS bırakıp hep tekrardan başlayan var mı aranızda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cidden fark ettim ki bu bir gerçek. Özellikle de Valorant ve CS:GO karşılaştırılan platformlarda gördüm ki CS'yi bırakanlar elinde sonunda tekrar başlıyor ve bunu ben de birçok kez yaşadım. Hatta biri şöyle yazmıştı. CS kürkçü dükkanıdır elinde sonunda kendini oynarken bulursun. Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında? CS bırakıp hep tekrardan başlayan var mı aranızda?
5 yıl oynadım geçen yıl bıraktım hala oynamadım.

İlk başlarda bırakamadım cidden. Bir sildim, bir yükledim. Ama artık kökten bıraktım. 1 ay oldu sileli.

Çok büyütülüyor hocam bence. Sadece bir oyun.

Bal gibi de bırakılır, birkaç belki de birçok kişi yeniden başladı diye öyle bir durum olmaz. 2 seneye yakındır oynamıyorum, birkaç aydır da FPS oynamıyorum. Yeniden başlamaya da niyetim yok çünkü özellikle CS olmak üzere çoğu FPS oyununun çok fazla vaktimi çaldığını fark ettim. Bırakıp yeniden başlamamış arkadaşlarım da var. Arkadaşın dediği gibi çok abartılıyor.

Yeni nesil oyunlara alışamamış birisi olarak benim başıma iki defa gelen olay, ilk çıktığında oyun mekanikleri midemi bulandırmıştı 50 saat felan oynadıktan sonra bıraktım, tam 4 sene bilgisayarıma kurmadım, sonrasında 2017'de tekrar kurdum ve yaklaşık 2 yıl boyunca 200 saat daha oynadım, sonrasında internet sıkıntımdan ve iş yoğunluğumdan dolayı oyundan yine soğudum, 2020'nin başlarında oyunu tekrar yükledim şu ana kadar 700 saate ulaştım.

Bu oyunun bence en önemli özelliği para ile birilerinin önüne geçemiyor olmanız. Sadece oyunu satın almak yetiyor oyunun en iyisiyle eş değer güce sahip olmak için.

Geri
Yukarı