CS CZ hikayesi var mı?

IronSmith0057

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bir ara hatırlarsanız CS cz diye bir oyun çıkmıştı. Oyunu hiç oynamamıştım ama oyunun senaryo modu varmış. Gerçekten senaryo modu var mı? Varsa CS Source gibi Online oynanabiliyor mu? Sizce CS cz almaya değer mi, bir de Half-Life alamaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bir ara hatırlarsanız CS cz diye bir oyun çıkmıştı. Oyunu hiç oynamamıştım ama oyunun senaryo modu varmış. Gerçekten senaryo modu var mı? Varsa CS Source gibi Online oynanabiliyor mu? Sizce CS cz almaya değer mi, bir de Half-Life alamaya değer mi?
İndirimde Valve Complete Pack al. 25 TL falandı. Ve evet senaryo modu gibi bir şey var. MP var mı hatırlamıyorum ama.

Ben oynamıştım onu bir ara, operasyon falan düzenliyoruz sarıyor oynamanı tavsiye ederim. İndirimde Half-Life 2 TL oluyor o zaman almaya değer.

Hocam, bu oyun serisinin hikayesi var. Dikkat ederseniz oyun serisi dedim. Düz olan "Condition Zero'da" her ne kadar belli olmasa da ufak senaryolar mevcut. Normal oyun modlarının görevli hallerini oynuyorsunuz.
Bir de bu serinin ikinci oyunu olan Condition Zero: Deleted Scenes var. Bu oyunda ciddi anlamda hikayeler mevcut. Ciddi anlamda oynamanızı tavsiye ederim ama oynarken biraz canınızı sıkabilir. Oyunda tuhaf hatalar mevcut ve bazı bölümler çok zor.

Geri
Yukarı