CS envanterim nasıl?

Güzelmiş. Diğer skinler neden hala CS2 için update edilmedi anlamadım. Çok kötü duruyorlar.

Skinler eski CS:GO silah modelleri üzerine tasarlandı, ondandır muhtemelen. Bazı tek renk veya tek pattern skinler de yeni CS2 silah modellerine geçirildi. Gelecekte tüm skinleri yeni modele geçirmek için uğraşırlar mı, pek sanmıyorum.

Moonrise favorilerimden biridir, bence fiyatına göre güzel bir skin, Legion of Anubis'de hoşuma giden bir skin, Atheris'in fiyatı uçtu ama verebilecek parası olanlar için güzel bir skin. Bu skinler dışındakiler için herhangi bir yorumum yok, sadece benim zevkime uygun değiller.

Ek not: Genelde bir skine max 150TL verebilen bir insanım.

Moonrise favorilerimden biridir, bence fiyatına göre güzel bir skin, Legion of Anubis'de hoşuma giden bir skin, Atheris'in fiyatı uçtu ama verebilecek parası olanlar için güzel bir skin. Bu skinler dışındakiler için herhangi bir yorumum yok, sadece benim zevkime uygun değiller.

Ek not: Genelde bir skine max 150TL verebilen bir insanım.
Moonrise gerçekten çok güzel.

1696599875436.png

Ucuz glocklar arasında 2 favorim var 1- Elma şekeri (sadece kırmızı bir skin diye almak istemedim bu sefer.) 2- Moonrise.

Ek olarak bütün envanteri attım, pek bir şeyim yok biliyorum.

Geri
Yukarı