CS envanterim nasıl?

GamerZ754

Decapat
Makaleler
8
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
gtx 1650ti 8x2 16gb ram r5 4600h
Şu an envanterin durumu bu.

1697651114223.png

Önceki attığım konuda ve farklı forumlarda bana ucuz skinleri satıp daha düzgün skinler almamı istediniz yani az olsun öz olsun mantığı bende bir süre envanteri karman çorman kullanınca değiştirmeye karar verdim. Şu an bu şekilde envanterden memnunum bir glock 18 vogue alacağım bir de AWP Neo noir alıp seti tamamlayacağım. Bıçakta alacaktım da hayal oldu fiyatları görünce. Skinleri genel olarak az aşınmış / görevde kullanılmış seçtim FT altı floatlı silahım yok şu an.

Şu an envanterin durumu bu.

Eki Görüntüle 1982078

Önceki attığım konuda ve farklı forumlarda bana ucuz skinleri satıp daha düzgün skinler almamı istediniz yani az olsun öz olsun mantığı bende bir süre envanteri karman çorman kullanınca değiştirmeye karar verdim. Şu an bu şekilde envanterden memnunum bir glock 18 vogue alacağım bir de AWP Neo noir alıp seti tamamlayacağım. Bıçakta alacaktım da hayal oldu fiyatları görünce.

Paranı daha düzgün şeylere harca gerek yok skin işlerini zamanında 10 klık envanter dizmiştim sonra kafama sövüp yeni oyunlar aldım. :)

Paranı daha düzgün şeylere harca gerek yok skin işlerini zamanında 10 klık envanter dizmiştim sonra kafama sövüp yeni oyunlar aldım. :)

Hocam heves işte ya bende farkındayım boşa para harcadığımıda ne yapayım nefsime yenik düşüyorum ama oyunu bıraktığımda satabiliyorum en azından böyle bir artısı var.

Geri
Yukarı