CS:GO 1 haftalık bekleme süresi

Oguzhan51

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, CS:GO'da 2 tane karaktersiz insan yüzünden ortada bir şey yokken oyundan atıldım ve 1 hafta ceza yedim. Sinir bozucu bir durum. Şikayet etsem düzelme gibi bir şans var mı? Bu tip insanlar yüzünden Online oyundan soğuyoruz.

Yok. Takımınla gir türklerse çok normal dur tahmin edeyim 17 yaşında her round bak bak şşş nasıl izliyor diyen tiplerdendir.

Hayır, düzelmez.
Ayrıca dikkat edin, atıldığınız kadar atarsanız da ban yersiniz.
Oyunun sistemi "gamethrowing" yaptığınızı düşünerek, düzelmeniz için caydırıcı olarak o cezayı veriyor.
Ve gelen cezanın süresine göre de, bu sıralar pek çok kere banlandığınız belli.

Merhaba, CS:GO'da 2 tane karaktersiz insan yüzünden ortada bir şey yokken oyundan atıldım ve 1 hafta ceza yedim. Sinir bozucu bir durum. Şikayet etsem düzelme gibi bir şans var mı? Bu tip insanlar yüzünden Online oyundan soğuyoruz.
Maalesef bu cezayı kaldıramazsınız.

Mağlesef düzelme şansı yok. CS:GOnun oyuncu topluluğunun çoğunu türkler oluşturmasına rağmen, türkiye sunucusu yok ve türkiyeye pek önem vermiyorlar. Bu tip insanlarla karşılaşmak istemiyorsanızda, hesabınızı seçkine yükseltebilir yada kendinize ekip bulabilirsiniz.

Hayır, düzelmez.
Ayrıca dikkat edin, atıldığınız kadar atarsanız da ban yersiniz.
Oyunun sistemi "gamethrowing" yaptığınızı düşünerek, düzelmeniz için caydırıcı olarak o cezayı veriyor.
Ve gelen cezanın süresine göre de, bu sıralar pek çok kere banlandığınız belli.

Henüz hiç ban yemedim. Ping yüzünden maçı terkettim bu sıralar sürekli.
Maalesef düzelme şansı yok. CS: Gonun oyuncu topluluğunun çoğunu türkler oluşturmasına rağmen, Türkiye sunucusu yok ve Türkiye'ye pek önem vermiyorlar. Bu tip insanlarla karşılaşmak istemiyorsanızda, hesabınızı seçkine yükseltebilir ya da kendinize ekip bulabilirsiniz.

Hesabım zaten seçkin. Arkadaşla oynuyordum kendisi seçkin değil o yüzden seçkin etkin değildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı