CS:GO rekabetçi bekleme süresi

efz.t

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
CS:GO'da Prime aldım, arkadaşlarımın rekabetçi bulması 1 dakika hadi en fazla 2 dakika sürerken benim bulmam 9-15dk arasını buluyor. PC'ye format attım, oyunu silip yükledim, oyun dosyalarını doğruladım, her şeyi denedim çözemedim. İnternet hızım da gayet iyi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ya güven faktörünüz çok iyi diye geç buluyor ya da güven faktörünüz çok kötü diye. İkisinde de bu olay mümkün diye biliyorum. Yüksekse yüksek oyuncu arıyor zorlanıyor düşükse düşük oyuncu arıyor (Güven faktörü de girdiğiniz premade'ler hile açıp ban yemişse veya aşırı report yiyorsanız düşer) veya mm dedicated Search Max ping komutuyla alakalı olabilir konsola yazdığınız, misal ping değeriniz 80 ama sizin konsolda 60 yazıyor ve size uygun bir server bulamıyor. Aynı şekilde çoğu oyuncu CS2ye geçtiği için yüksek elo maç oynayan da çok kişi kalmadığı için eğer rankınız yüksekse ondan da geç buluyor olabilir, çoğu insan seneler önce FACEIT veya ESEA'ya geçti çünkü.

CS:GO'da Prime aldım, arkadaşlarımın rekabetçi bulması 1 dakika hadi en fazla 2 dakika sürerken benim bulmam 9-15dk arasını buluyor. PC'ye format attım, oyunu silip yükledim, oyun dosyalarını doğruladım, her şeyi denedim çözemedim. İnternet hızım da gayet iyi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Güven faktörün düşük. Genelde oyunbozanlık yapınca takım arkadaşları şikayet ediyor ve güven faktörü düşüyor.

Ya güven faktörünüz çok iyi diye geç buluyor ya da güven faktörünüz çok kötü diye. İkisinde de bu olay mümkün diye biliyorum. Yüksekse yüksek oyuncu arıyor zorlanıyor düşükse düşük oyuncu arıyor (güven faktörü de girdiğiniz Premade'ler hile açıp ban yemişse veya aşırı report yiyorsanız düşer) veya mm dedicated Search Max ping komutuyla alakalı olabilir konsola yazdığınız, misal ping değeriniz 80 ama sizin konsolda 60 yazıyor ve size uygun bir server bulamıyor. Aynı şekilde çoğu oyuncu CS2ye geçtiği için yüksek elo maç oynayan da çok kişi kalmadığı için eğer rankınız yüksekse ondan da geç buluyor olabilir, çoğu insan seneler önce FACEIT veya ESEA'ya geçti çünkü.

Ek olarak girdiğiniz prelerle ortalama ping değerlerinizi konsola yazarsanız çok daha rahat maç buluyor. Benim maksimum 2 dakika sürüyor bulması senelerdir.

Geri
Yukarı