CS:GO 10 FPS'de sabitleniyor

Windows + R tuşuna bas artından çıkan yere DxDiag yaz enter de. Açılan pencereyi 'ekran görütüsü' al veya yaz buraya yardımcı olalım

Bu sabit 10 FPS olayı aniden olup bir sure devam edip düzeliyorsa ve bu döngü içerisindeyse işlemcin ısındığı için performansi yarıya çekiyordur. Kısıtlıyor yani.

Arkadaşın dediği doğru, çok yüksek ihtimalle bu sebepten. Eski dizüstümde aynı sorunla karşılaşıyordum sürekli.

i3 5.nesil 4 çekirdek

4 gb ram

hd graphics 4600
normalde böyle değildi oyunu 3 ay önce bıraktım şimdi geri yükleyince öyle oldu
Bu sabit 10 FPS olayı aniden olup bir sure devam edip düzeliyorsa ve bu döngü içerisindeyse işlemcin ısındığı için performansi yarıya çekiyordur. Kısıtlıyor yani.
yüksek ihtimal böyle oluyor nasıl düzeltebilirim
Kanka konsola FPS_MAX 0 yazdın mı?
yazdım
İşlemcini bilmiyorsunuz?

Ekran kartını ve işlemcini bilmiyorsunuz?

Hocam nasıl ya?

Sistem yanlış dizeltmiş ekran kartı yada işlemci mi bilmiyorum demek istemiştim.
Güç ayarlarını performans olarak ayarlamanızı öneririm.
yapıyorum bu sefer fps im artıyor fakat daha fızlı bir şekilde sabitliyor fpsi

i3 5.nesil 4 çekirdek

4 gb ram

hd graphics 4600
normalde böyle değildi oyunu 3 ay önce bıraktım şimdi geri yükleyince öyle oldu

yüksek ihtimal böyle oluyor nasıl düzeltebilirim

yazdım

Sistem yanlış dizeltmiş ekran kartı yada işlemci mi bilmiyorum demek istemiştim.

yapıyorum bu sefer fps im artıyor fakat daha fızlı bir şekilde sabitliyor fpsi
MSI Afterburner ile oyun içi sıcaklık ve performans değerlerini gözlemle. Aşırı ısınmaya bağlı olarak düşürüyorsa leptop için fan alabilirsin.

İşlemci 0.89 GHz sabitlemiyor değil mi kendisini çünkü bazen işlemciler fazla yük altında olduklarında 0.89 GHz sabitleniyor diye biliyorum yanlışım varsa kusura bakmayın.

Geri
Yukarı