CS:GO 100 TL envanter dizme önerisi

hayatsız insan

Centipat
Yer
32°40’34.19″N 117° 9’27.58″W
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tost makinesi
Meslek
İnsan
Başlıkta belirttiğim gibi CS:GO'da envanter dizmek istiyorum. Ama skinlerimin hepsinin STAT-TRAK olmasını istiyorum eğer güzel önerileriniz varsa bütçeyi 40 TL kadar artırabilirim. Listeye çok kullandığım silahları yazacağım ki tüm silah skinlerine fazla para gitmesin ve daha değerli güzel skinler ala bileyim:
-M4A4
-AK-47
-AWP
-Glock
-USP-s

Son düzenleme:
Ah be kardeşim. 2018'de olsak şimdi ne güzel liste çekerdim sana da 2023deyiz Safari mesh bile hayal oldu artık. Envanter dizmek yerine en azından 100 tlni daha değerli bir şeye yatır atıyorum güzel bir awp/ak/m4 skinine değeri artar belki.

Başlıkta belirttiğim gibi CS:GO'da envanter dizmek istiyorum. Ama skinlerimin hepsinin stat-trak olmasını istiyorum eğer güzel önerileriniz varsa bütçeyi 40 TL kadar artırabilirim. Listeye çok kullandığım silahları yazacağım ki tüm silah skinlerine fazla para gitmesin ve daha değerli güzel skinler ala bileyim:
-M4A1-S
-AK-47
-AWP
-Glock
-USP-s
-MP-9

Desert Eagle | Oksit Alevi​

AWP | Kılcal Damar​

M4A1-S | Karabasan​

Benden bunlar çıkar.

Dostum bence şu an o 100 TL'yi MAC-10 gümüş tarzı CS2'de değeri 2-3 kat artacak skinlere yatır ben şahsen öyle yapıyorum envanterim böyle kart düşüren oyunlarla birlikte aldığım skinlerle 80 TL'ye geldi.

AK, AWP ve A1-S'in star trak versiyonları pahalı onları listeden çıkartman, normal versiyonlarını alman veya A1-S'i A4'le değişmen gerek.

Bu bütçeye güzel bir M4 skini yok.
AK-47 Keşfedilmemiş (Görevde Kullanılmış) tavsiye ederim. Çoğu stickerli oluyor.
Bu bütçeye güzel bir AWP deseni yok. Ama öner derseniz yine öneririm.
Glock olarak aslında StatTrak Glock-18 Oksit Alevi kullanabilirsiniz. Çoğu Stickerli oluyor.
Bu bütçeye pek skin yok. Ama paranız yeterse USP-S Cyrex bulabilirsiniz. Şanslıysanız 50 TL'ye görevde kullanılmış bulursunuz.
P2000 olarak güzel öneriler verebilirim.
StatTrack MP9 Mütevazi Tehdit (Görevde Kullanılmış) güzel. Benim hoşuma gidiyor.

Ortalama burası 85 TL falan tutuyor. Eğer bütçenizi 40 TL arttırırsanız 55 TL para artıyor. Bu paraya AWP Atheris alabilirsiniz.

11 TL AK-47 keşfedilmemiş (fabrikadan yeni çıkmış)
4 TL AWP kılcal damar (görevde kullanılmış)
14 TL USP-s anımsama (görevde kullanılmış)
Diğer silahlarda piyasalarını bildiğim yok.

Geri
Yukarı