CS:GO 100 TL Envanter Tavsiyesi

Headlake

Hectopat
Daha fazla  
Sık kullandığım silahlara skin arıyorum. Birkaç tane aklımda var fakat hem karar veremedim hem de daha iyileri var mı diye sormak istedim. Düşündüklerim:
  • AWP: Atheris - Acheron - Dış İskelet
  • AK-47: Seçkin yapım - Simsiyah
  • M4A4: Magnezyum - Poly MAG
  • M4A1s: Night Terror
  • Deagle: Işık hüzmesi - Sputnik - Oksit Alevi
  • Ssg: Hayalet Akıncı - Necropos - Hezeyan
  • Sg 553: Havadan
  • AUG: Veba
  • P90: Zulüm - Dünya Doşı
  • USP: Anımsama - Siyah Lotus
  • Glock: Dünya Dışı

Bunların arasından 100 TL'ye kadar hangilerini seçmeliyim? Ayrıca ekstra tavsiyeleriniz var mıdır?

Not: Gerekirse 20-30 TL daha ekleyebilirim fakat 100'e kapatabilirsek güzel olur. Ayrıca CT'de çoğunlukla M4A1s kullanıyorum. A1s ve A4 arasında çok fiyat farkı olduğu için ikisini de ekledim.

Awp olarak achreon dışındakiler bütçeye göre pahalı olur. Bu yüzden awp-acheron.

Ak olarak bütçe yönetiminize bağlı ama ben olsam simsiyah alırım. Takas piyasasında sevilen bir skin, oyundan düşürülen kasalara birlikte kolayca yükseltme yapılabilir.

M4A4 poly Mag, M4 tarafında tercihim olurdu çünkü ucuz ve güzel M4a1 skini yok. Fakat seçim sizin. Bütçe ayırmak isterseniz night terror seçebilirsiniz.

Ssg hezeyan gayet fiyat performans bir skin. Alıp geçin. Diğer seçeneklere bakmaya gerek yok.

Deagle olarak oxide blaze veya ışık huzmesini tercih edebilirsiniz. Sputnik çok sönük bir skin olduğu için tavsiye etmiyorum.

P90 zulüm skinini kendim de kullanıyorum. Güzel ve ucuz bir skin. "Dünya dışı" ndan daha iyi bir tercih olacaktır.

Usp olarak iki skin de aynı fiyat aralığında. Hangisi güzel geliyorsa onu alabilirsiniz.

Dediğiniz bütçe arttırmasını yapabilirseniz awp atheris ve M4a1 night terror alarak envanterinizi daha iyi dizebilirsiniz.

Awp olarak achreon dışındakiler bütçeye göre pahalı olur. Bu yüzden awp-acheron.

Ak olarak bütçe yönetiminize bağlı ama ben olsam simsiyah alırım. Takas piyasasında sevilen bir skin, oyundan düşürülen kasalara birlikte kolayca yükseltme yapılabilir.

M4A4 poly Mag, M4 tarafında tercihim olurdu çünkü ucuz ve güzel M4a1 skini yok. Fakat seçim sizin. Bütçe ayırmak isterseniz night terror seçebilirsiniz.

Ssg hezeyan gayet fiyat performans bir skin. Alıp geçin. Diğer seçeneklere bakmaya gerek yok.

Deagle olarak oxide blaze veya ışık huzmesini tercih edebilirsiniz. Sputnik çok sönük bir skin olduğu için tavsiye etmiyorum.

P90 zulüm skinini kendim de kullanıyorum. Güzel ve ucuz bir skin. "Dünya dışı" ndan daha iyi bir tercih olacaktır.

Usp olarak iki skin de aynı fiyat aralığında. Hangisi güzel geliyorsa onu alabilirsiniz.

Dediğiniz bütçe arttırmasını yapabilirseniz awp atheris ve M4a1 night terror alarak envanterinizi daha iyi dizebilirsiniz.
Tamamdır hocam çok sağ olun. Büyük ihtimalle bütçeyi biraz daha arttıracağım. Son bir sorum daha var; sizce bütçeyi 200 TL yapmışken 50 TL daha koyup seçkin mi alayım, yoksa direkt hiç yükseltmeden bu skinleri mi?

100 TL'ye kostüm al, oyun çıkınca ok kar edersin o zaman alırsın. Bu parayı yatırım amaçlı kullan kostüm al kostümler çok yükseliyor.

Tamamdır hocam çok sağ olun. Büyük ihtimalle bütçeyi biraz daha arttıracağım. Son bir sorum daha var; sizce bütçeyi 200 TL yapmışken 50 TL daha koyup seçkin mi alayım, yoksa direkt hiç yükseltmeden bu skinleri mi?
50 daha koy seçkin al. Idle/Drop sunucularında kasa düşürüp para kazanırsın.

Kesinlikle seçkin al. Seçkinde hem daha çok zevk alırsın hem de düşürdüğün itemler(özellikle kasalar) ile Seçkine verdiğin parayı çıkartabilirsin belli bir süre sonra.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı