CS:GO 1024x768 yapınca oyun sırasında Black bar oluyor

emirhan026

Decapat
CS:GO'da hep 1280x960 oynuyordum. Black bar problemini halletmiştim Intel ayarlarını yaparak. Sonrasında 1024x768 çözünürlüğüne geçmek istedim ve daha çok beğendim ama oyun sırasında birden Black barlar geldi. İnternetten bakarak ne yapabildiysem yaptım ama yine de olmadı oyunu kapatıp açtım ve düzelmişti maç girdim. Ancak 1-2 round sonra Black bar problemi tekrar başladı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İntel Grafik Ayarlarından Ekran bölümüne girip çözünürlüğü 1024x768 yapıp altta bölüm çıkar ordan da Tam Ekrana Ölçeklendir yapıp uygula daha sonra kendi çözünürlüğüne dön. Oyun içinde de 1024x768 aldığında barlar gidecektir.
Hocam ayrıyeten masaüstü çözünürlüğü 1024x768 yaparak da çözülebilir.
Bu arada oyunda tam ekran ve ekranı doldur seçeneği aktif mi?

Dosya Ekleri

• sss.png
    sss.png
    8,5 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
CS:GO'da hep 1280x960 oynuyordum. Black bar problemini halletmiştim Intel ayarlarını yaparak. Sonrasında 1024x768 çözünürlüğüne geçmek istedim ve daha çok beğendim ama oyun sırasında birden Black barlar geldi. İnternetten bakarak ne yapabildiysem yaptım ama yine de olmadı oyunu kapatıp açtım ve düzelmişti maç girdim. Ancak 1-2 round sonra Black bar problemi tekrar başladı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Monitör ayarlarında wide screen seçili olduğuna emin ol.

Intel Grafik Ayarlarından Ekran bölümüne girip çözünürlüğü 1024x768 yapıp altta bölüm çıkar oradan da Tam Ekrana Ölçeklendir yapıp uygula daha sonra kendi çözünürlüğüne dön. Oyun içinde de 1024x768 aldığında barlar gidecektir.
Hocam ayrıyeten masaüstü çözünürlüğü 1024x768 yaparak da çözülebilir.
Bu arada oyunda tam ekran ve ekranı doldur seçeneği aktif mi?

Laptop'a monitör bağladığım için bu kısım yok. Ayrıca dediğiniz Intel ayarlarını yaptığını yaptığımda tik uygula değdiğimde kalkıyor.

Monitör ayarlarında wide screen seçili olduğuna emin ol.

Monitör ayarları nerede?

Laptop'a monitör bağladığım için bu kısım yok. Ayrıca dediğiniz Intel ayarlarını yaptığını yaptığımda tik uygula değdiğimde kalkıyor.

Monitör ayarları nerede?
Monitör üzerinde tuşlardan biri ayarları açacaktır. Orada ekran ile ayarlar var. Bende wide screen yapınca oldu. Sende farklı adlandırmalar olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı