Çözüldü CS:GO 144 Hz Sabitlenmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cyraxx

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bilgisayar topladim ve CS:GO'yu ilk actigim zamanlarda FPS'm normal degerleri gosteriyordu. Ancak bir sure sonra kendi kendine FPS 144'e sabitlendi kendi kendine ben bir sey yapmamama ragmen, bunu nasil eski haline cevirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
CS:GO ayarlarından ve ekran kartı sürücünüzün denetim masasından Vsync (Dikey senkronizasyon) ayarını kapatın.
Yeni bilgisayar topladim ve CS:GO'yu ilk actigim zamanlarda FPS'm normal degerleri gosteriyordu. Ancak bir sure sonra kendi kendine FPS 144'e sabitlendi kendi kendine ben bir sey yapmamama ragmen, bunu nasil eski haline cevirebilirim?

Çevirmene gerek yok.Cevirmek icin konsola FPS_MAX_300 gibi bir kod yazmaniz gerek.

Monitorunuz 144 Hz ise bırakın öyle kalsın fazlası zaten fayda etmez ve ekran kartınız çekirdekleriniz, yorulmasın boşa.Öyle istemiyorsanız fps_max 0 yazın konsola belki işe yarar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı