CS:GO 15 FPS'de kalıyor

İşletim sistemi
Windows 10

onuraskin23

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar,
Sistemim MSI GF 62 7 RE - 7700HQ i7 işlemci-16 GB 2400 MHz RAM-250 GB NVMe SSD (2000 okuma / 2000 yazma ),NVIDIA 1050 Ti 4 GB sistemim var.
Sorun şu tüm ayarları yaptım fakat CS:GO'yu açtığımda lobidede 15 FPS, oyun içindede 15 FPS alıyorum. NVIDIA Denetim masasından olması gereken tüm ayarları yaptım, oyun içi FPS Max FPS menu Max olayları tamam driverlarımda güncel gerek ekran kartı gerek Intel grafik işlemcisinin. Oyun içi çoklu CPU da etkin laptop enerji tasarrufu kapalı ama sorun hala aynı kafayı yemek üzereyim. MSConfig'den de yaptım her şeyi. Oyunu sildimde yükledim. NVIDIA ve Intel'in driverlarınıda sildim yükledim sorun ne yardımcı olun ne olur?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    983,4 KB · Görüntüleme: 103
Merhabalar arkadaşlar,
Sistemim MSI GF 62 7 re - 7700HQ i7 işlemci-16 GB 2400 MHz RAM-250 GB NVMe SSD (2000 okuma / 2000 yazma ),NVIDIA 1050 Ti 4 GB sistemim var.
Sorun şu tüm ayarları yaptım fakat CS:GO'yu açtığımda lobidede 15 FPS, oyun içindede 15 FPS alıyorum. NVIDIA denetim masasından olması gereken tüm ayarları yaptım, oyun içi FPS Max FPS menu Max olayları tamam driverlarımda güncel gerek ekran kartı gerek Intel grafik işlemcisinin. Oyun içi çoklu CPU da etkin laptop enerji tasarrufu kapalı ama sorun hala aynı kafayı yemek üzereyim. MSConfig'den de yaptım her şeyi. Oyunu sildimde yükledim. NVIDIA ve Intel'in driverlarınıda sildim yükledim sorun ne yardımcı olun ne olur?

1 yanındaki tuşa CS:GO'da basıp orada bir ekran çıkacak oraya fps_max 144 yazarsan düzelicektir emin ol.

Merhabalar arkadaşlar,
Sistemim MSI GF 62 7 re - 7700HQ i7 işlemci-16 GB 2400 MHz RAM-250 GB NVMe SSD (2000 okuma / 2000 yazma ),NVIDIA 1050 Ti 4 GB sistemim var.
Sorun şu tüm ayarları yaptım fakat CS:GO'yu açtığımda lobidede 15 FPS, oyun içindede 15 FPS alıyorum. NVIDIA denetim masasından olması gereken tüm ayarları yaptım, oyun içi FPS Max FPS menu Max olayları tamam driverlarımda güncel gerek ekran kartı gerek Intel grafik işlemcisinin. Oyun içi çoklu CPU da etkin laptop enerji tasarrufu kapalı ama sorun hala aynı kafayı yemek üzereyim. MSConfig'den de yaptım her şeyi. Oyunu sildimde yükledim. NVIDIA ve Intel'in driverlarınıda sildim yükledim sorun ne yardımcı olun ne olur?

Başlatma seçeneklerine "+fps_max 144 +fps_max_menu 144" yazmayı dener misin?

Konsoldakini algılamıyor olabilir.

Evet sadece CS:GO'da oluyor zaten yeni formatladım PC'yi ilk gün FPS 200 250 oynadım. Sonra bu 15 16 bir oldu oynamadık yer bırakmadım düzelmiyor.

Sadece csgodamı oluyor bu.

Yeni formatladım PC'yi bilgisayara SSD ve RAM aldım ilk gün CS:GO'yu 200 250 FPS oynadım normal biçimde sonra kendiliğinden böyle oldu. FPS Max FPS Max menu falan her şeyi yaptım driverlerı da sildim tekrar yükledim. NVIDIA denetim masasından da CS:GO için ekran kartım 1050 Ti'ı seçtim ayaları yaptım yine değişmiyor bir şey.

@He162A1 Kızgın atma sebebiniz?
Sizin kızgın attığınız arkadaşın verdiği çözüm yolundan farklı bir çözüm yolu değil. Aynı/benzer çözüm yoluna siz kızgın attığınız için aynı şekilde benide kızdırdığı için atmış bulunmaktayım.
Evet sadece cs go da oluyor zaten yeni formatladım pcyi ilk gün fps 200 250 oynadım. sonra bu 15 16 bi oldu oynamadık yer bırakmadım düzelmiyor .

Yeni formatladım pcyi bilgisayara SSD ve RAM aldım ilk gün cs goyu 200 250 fps oynadım normal biçimde sonra kendiliğinden böyle oldu . fps max fps max menu falan herşeyi yaptım driverlerıda sildim tekrar yükledim .Nvidia denetim masasındanda csgo için ekran kartım 1050ti ı seçtim ayaları yaptım yine değişmiyor bişey

Bu belki işinize yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı