CS:GO 1660 Ti ile istediğim FPS'i alamıyorum

EienCure

Decapat
Merhabalar, GTX 1660 Ti 8x2 3000 mHz R5 2600 sisteme sahibim. CS:GO'da izlediğim kişiler 1080P'de genelde 400-300 FPS alıyor fakat ben 720p LOW ayarlarda 250 anca alıyorum. Multicore rendering açık ve fps max 999. Sorun nedir sizce ? Videoyu buraya bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ryzen 5 3600 olduğunu biliyorum videodakinin fakat yine de görelim.

İzlediğim kişiler derken CSGO oynayan twich yayıncılarını kastediyorsan onlar A'dan Z'ye ne varsa hepsini en düşüğe alıyorlar. 720P demişsin adamlar 1024x768 LOW ayarlarda oynuyorlar çözünürlük düşürmeyi dene birde.

Kardeşim GeForce experince gibi kaliteli uygulamalar var. Ama ben direkt ilk yöntem olarak:
Şarsını gösteren yere sağ tık yapıp güç seçeneklerine tıkla.
Ek planları göstere bas sonrada yüksek performana tıkla. Kaydet ve çık.
Bir de öyle dene belki olur olmasa büsürü video var biri yararlı gelecekdir.

GTX 1660 Ti 8x2 3200 mHz ram R5 1600 sistemim var CS:GO'da 1080p de 300 civarında gidip geliyor fps im başka oyunlardada fps düşüklüğün var mı sadece CS:GO'da mı yaşıyorsun bu sorunu ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı