CS:GO 2 vs Valorant

Valorant'ta tilt olduğum kadar CS:GO'da tilt olmadım. (Valorant 150 saat CS:GO 600 saat)

Riot games nasil Dota'yi calip "daha iyi" bir oyun cikardiysa, CS:GO icin de ayni sekilde yapmayi denedi. Bi sureligine basardi diyelim. Taaaa ki....

İlla 2 oyundan 1'ini oynamak zorunda değilsiniz. 2 oyunun da farklı dinamikleri var, 2'si de farklı tadlar veriyor.

Valorant kısa sürede büyük bir kitleye ulaştı. Kısa zamanda bu kitleyi kaybedeceğini düşünmüyorum.

Cs 2 baya değişti ışıklandırmasılar bazi silahların sesi sis bombası, molotof, bomba ztn normalde de cs daha iyiydi şimdi parçalar atar

CS yillarin oyunu Ronaldo ile Mbappé'yi karşılaştırmak gibi olmuş.

MOBA ve FPS türleri sadece Valve'a mı özel.
Başta DOTA vardı, sonradan League of Legends çıktı hocam. Bakabilirsin hatta hikayesine. Valorant'a gelirsek zaten nereden alıntı olduğu belli bir oyun.

Başta DotA vardı, sonradan League of Legends çıktı hocam. Bakabilirsin hatta hikayesine. Valorant'a gelirsek zaten nereden alıntı olduğu belli bir oyun.

İkince kez söylüyorum MOBA ve FPS türleri sadece Valve'a mı özel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…