CS:GO 20 saat bekleme süresi normal mi?

Jeffrey Dahmer

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisliği
Merhaba. CS:GO'ya 3 yıl aradan sonra tekrar başlayım dedim Prime satın aldım fakat 2 ya da 3 galibiyetten sonra böyle bir manzara ile karşılaştım. normalde Prime'a sahip olanlara vermiyormuş diye biliyordum ama bana verdi. Bir de sanırsam her 2 galibiyette veriyormuş, 3 yıl önce böyle miydi gram bir şey hatırlamıyorum.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni hesaplarda 10 rekabetçi kazanma sayısına ulaşana kadar bu bekleme süresi olur.

Yeni oyuncular 24 saat boyunca sadece iki rekabetçi maçı kazanabilir

Yeni oyuncular 24 saat içinde sadece 2 rekabetçi maç kazanabilir. 2 maçı kazanan oyunculara bekleme süresi verilir ve bu normaldir. Bu bekleme süresinin amacı, yeni hesapların dereceli ve dereceli olmayan eşleştirme üzerindeki olası etkilerini kısıtlamaktır.

10 rekabetçi maçı kazanan yeni oyuncunun bekleme süresi kaldırılır ve herhangi bir sınır olmadan 24 saat içinde istediği kadar maç kazanabilir.

Merhaba. CS:GO'ya 3 yıl aradan sonra tekrar başlayım dedim Prime satın aldım fakat 2 ya da 3 galibiyetten sonra böyle bir manzara ile karşılaştım. normalde Prime'a sahip olanlara vermiyormuş diye biliyordum ama bana verdi. Bir de sanırsam her 2 galibiyette veriyormuş, 3 yıl önce böyle miydi gram bir şey hatırlamıyorum.

Eki Görüntüle 1757370

İlk 10 maç öyle bende şu an beklemedeyim maalesef.

Geri
Yukarı