CS:GO 200-250 TL Envanter Önerisi

cigneve

Kilopat
Bütçe 200-250 TL öncelikli silahlar :
  • Ak-47
  • M4A4
  • AWP
İkinci derece öncelikli silahlar:
  • Desert Eagle
  • Five-Seven
  • AUG
  • SG 553
  • UMP-45
Direkt para ile alma, kasa falan aç diyorsanız belirtiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki şey söyleyeceğim: Birincisi, paranı boşa harcama, vazgeç, gerçekten gereksiz. İkincisi, illa ki istiyorum diyorsan paranı Steam'e değil, cs.money sitesine G2A ile yükle. %35 de onlar bonus ekliyorlar. Yani senin için 250 lira yaklaşık 60 dolar eder, site de 23 dolar ekliyor. Site trading sitesi, oraya yükledikten sonra istediğin skini oradan çekersin.

İki şey söyleyeceğim: Birincisi, paranı boşa harcama, vazgeç, gerçekten gereksiz. İkincisi, illa ki istiyorum diyorsan paranı Steam'e değil, cs.money sitesine G2A ile yükle. %35 de onlar bonus ekliyorlar. Yani senin için 250 lira yaklaşık 60 dolar eder, site de 23 dolar ekliyor. Site trading sitesi, oraya yükledikten sonra istediğin skini oradan çekersin.
Sen 250 TL ile ne yapardın yani neden gereksiz ?

Sen 250 TL ile ne yapardın yani neden gereksiz ?
Yani bence 250 liraya oyun alınır, ekipman alınır, bilgisayara yükseltme yapılır ama envanter alınmaz. Ben oyunu 12 liraya aldım, artan 8 lira ile de envanter yaptım. Bence envanter yapacaksan 15 lira yeter. 250 liraya yerinde olsam koltuk alırdım. Tabi bende para yok lüks mutfak sandalyesiyle idare ediyorum :).

Yani bence 250 liraya oyun alınır, ekipman alınır, bilgisayara yükseltme yapılır ama envanter alınmaz. Ben oyunu 12 liraya aldım, artan 8 lira ile de envanter yaptım. Bence envanter yapacaksan 15 lira yeter. 250 liraya yerinde olsam koltuk alırdım. Tabi bende para yok lüks mutfak sandalyesiyle idare ediyorum :).
Ben de sandım bilmediğim şey zaten bilgisayar kötü oyun işini geç bilgisayar yükseltme ihtiyacı duymuyorum belki fare alınabilir o da idare ediyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı