CS:GO 200-250 TL envanter önerisi

• Konuyu başlatan Silinen üye 266150
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 3B
S

Silinen üye 266150

Ziyaretçi
Arkadaşlar selamlar 200-250 TL arasına güzel bir envanter dizmek istiyorum. Aktif oynadığım silahlar sırasıyla AK-47, AWP, M4A4 USP, Glock, Deagle, Five Seven.
Ak 47'ye gerçekten bütçe ayırmaya hazırım çünkü genelde en çok onu oynuyorum. Yeniden tesekkurler.

Awp olarak ateris olabilir. Ak 47 fiyatları çok uçuk bu nedenle redline ya da yarış faresi gibi bir skin vardı o olabilir. M4A4 olarak ejderhalı çince bir şey vardı o olabilir. Deagle olarak light rail hoşuma gidiyor. Aklıma gelenler bunlar iyi oyunlar. Ama skin alacaksan doların düşük olduğu zamanlarda almaya çalış.
Five seven olarak maymunlu bir şey vardı o olabilir.

Ben AK-47 skini olarak yarış faresi kullanıyorum. Skine bir bakın derim hem çok pahalı değil hem de skinin en kötü hali bile kötü durmuyor.

Arkadaşlar selamlar 200-250 TL arasına güzel bir envanter dizmek istiyorum. Aktif oynadığım silahlar sırasıyla AK-47, AWP, M4A4 USP, Glock, Deagle, Five Seven.
Ak 47'ye gerçekten bütçe ayırmaya hazırım çünkü genelde en çok onu oynuyorum. Yeniden tesekkurler.
Bence kendin bütün skinleri incele ona göre seç. Herkesin zevki aynı değil sonuçta.

Kasadan çıkardığımdan beri AK-47 Jaguar kullanıyorum, önerebilirim ama herkese hitap etmez sanırım. Deagle olarak da Suikast gerçekten hoş bir skin.

Benim kullandığım:
AK-47 Redline FT
M4A4 Desert Strike MW
Deagle Conspiracy MW
USP Guardian FT
AWP Safari Mesh BS (Yüksek floatlı siyahvari savaş görmüş hoşuma gidiyor, ileride belki değişiklik yapabilirim.)

AK-47 | Uncharted
desert eagle | Mech'a ındustries
awp-acheron
M4A4 | griffin
USP-s | cortex
GLOCK-18 | royal Legion
Five-seven | Crimson blossom
Arkadaş 250 Tl'lik bir envanter dizecek ve Ak skini olarak 3 liralık bir skin mi öneriyorsunuz? :)
M4A1-S için Decimator
Ak47 için 3 tane Kırmızı Stickerli Redline
Awp için Atheris, Mortis, hyper beast
M4A4 için Zalim Daimyo
Deagle için Kızıl Ağ, önerebilirim
Ak için yüksek bütçe ayıracağını görmemiştim Frontside Misty(Görevde Kullanılmış'ı 140 lira civarlarina 3 tane stickerla (ne kadar Holo olursa o kadar iyi😉) bulabilirsin. Kargaşa Noktası da iyi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı