CS:GO 200-250 TL Skin Önerisi

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar, elimdeki 4-5 tane skin vardı. Kasaları da sattım. Güzel görünecek değerlenme ihtimali yüksek olan skin önerileriniz varsa 200- 250 TL bandında bir skin almak istiyorum. AK-47 seçkin yapım, Deagle Meteor vs. vardı sattım hep onları. Teşekkür ederim.

Redline olabilir ama o kadar parayla oyun almanızı öneririm.

Tek skin mi alacaksın, eğer tek ise AK-47 bu bütçelerde az skin var güzel görünen. Hayalet Bozguncu, Kartel, savaş görmüş Kargaşa Noktası gibi skinler var oyunda inceleyerek alabilirsin. Pazarda CS'yi seçtikten sonra istediğin silahı seç filtrelerden fiyat kısmına tıklayıp en düşük fiyata alıp bak.
AK fiyatları uçtuğu için zaten çok kolay bulunuyor.

Redline olabilir ama o kadar parayla oyun almanızı öneririm.
Hocam oynayacağım oyun yok şuanlık o yüzden skin almak istedim. Ekiple oynadığım bir çok oyun var zaten.

Tek skin mi alacaksın, eğer tek ise AK-47 bu bütçelerde az skin var güzel görünen. Hayalet Bozguncu, Kartel, savaş görmüş Kargaşa Noktası gibi skinler var oyunda inceleyerek alabilirsin. Pazarda CS'yi seçtikten sonra istediğin silahı seç filtrelerden fiyat kısmına tıklayıp en düşük fiyata alıp bak.
AK skini almak mantıklı olurmu bilmiyorum sizce ?

Hocam oynayacağım oyun yok şuanlık o yüzden skin almak istedim. Ekiple oynadığım bir çok oyun var zaten.

AK skini almak mantıklı olurmu bilmiyorum sizce ?
Bende Slate var, aldığımda hazır sticker yapıştırılmıştı 70'e falan aldım. M4A4 Neo Noir var bir de o da şu an 140-150 arası. Bence AK almak için çok bütçe gerekiyor. Redline ve Slate çok benzer zaten.

Geri
Yukarı