CS:GO 200 TL skin önerisi

yagizpe

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart ASUS B450M K 2
İslemci Ryzen 5 5600
Ekran kartı ASUS rx 6750 xt
2 × 8 3600 mhz ram
200 TL gibi bir bütçem var AK-47 M4A1 AWP skinleri yeterli olacaktır.

Ek olarak bir sorum olacak, gecen gun seckin satın aldım. Normalde Valorant oynadıgımdan ve ımmo 2 oldugumdan şu an maca gelenler cıddı anlamda kolsuz ınsanlar olabiliyor ve bu sebeple bırcok kez takıma sinirlenip oldurdum. Bırkac kez uzaklastırma yedım son uzaklastırmam 24 saatti.
Ban yeme yolu var mı bunun yoksa ne tur zararları olu?

Son düzenleyen: Moderatör:
200 TL gibi bir bütçem var AK-47 M4A1 AWP skinleri yeterli olacaktır.

Ek olarak bir sorum olacak, gecen gun seckin satın aldım. Normalde Valorant oynadıgımdan ve ımmo 2 oldugumdan şu an maca gelenler cıddı anlamda kolsuz ınsanlar olabiliyor ve bu sebeple bırcok kez takıma sinirlenip oldurdum. Bırkac kez uzaklastırma yedım son uzaklastırmam 24 saatti.
Ban yeme yolu var mı bunun yoksa ne tur zararları olu?

AK-47 slate (stickersız güzel değil, güzel bir sticker kombosu yaparsan çok güzel olur.)
M4A1-S night terror veya flashback.
AWP ölüm veya atheris bakabilirsin.

Kanka boşuna kimseye ateş etme bir yerden sonra ciddi ban yersin ve sürekli rankın düşer. Sakin sakin oyununu oyna, yavaş yavaş rankın yükseldikçe oyuncu profili daha iyi hale gelecektir.

AK-47 için simsiyah, seçkin yapım veya keşfedilmemiş.
M4A1-S için Nitro, Karabasan (Yüksek float ile daha iyi olabilir.) veya Geri Dönüş.
AWP için Ölüm, Atheris, Dış İskelet, Solucan Tanrısı olabilir.

Son düzenleme:
M4A4 olarak tenha bosluk ımparator ve dıs perısı hosuma gıttı sızce hangısı veya baska onerınız var mı?

@alper8484
@Mantartabanca
@RhiyX

Bu üçü arasından imparator daha güzel geliyor bana hocam. Ayrıca bütçe arttırabilirseniz eğer M4A4 Neo-noir veya renk cümbüşü çok güzel skinler. Onlara da bakabilirsiniz.

Bu üçü arasından imparator daha güzel geliyor bana hocam. Ayrıca bütçe arttırabilirseniz eğer M4A4 Neo-noir veya renk cümbüşü çok güzel skinler. Onlara da bakabilirsiniz.
hocam benim butcemın yettıgı ımparatorlar hep sıyahlı oyuzden vazgectım ımparatordan

hocam benim butcemın yettıgı ımparatorlar hep sıyahlı oyuzden vazgectım ımparatordan
her nekadar nadırde olsa sıyalı olması bıraz kotu

Yeni konular

Geri
Yukarı