CS:GO 2020 RMR sticker kapsülleri ne zaman kaldırılacak?

O zamanlarda biri size yatırım yapmayı önerseydi de muhtemelen yapmazdınız çünkü değerlendiklerinin örneği yoktu şimdi her yer örnek. Herkes yatırım yapmadan önce yatırım yapacağı yerin güvenilirliğini sorgular. CS ve Steam şimdiye kadar yarattığı ekosistem sayesinde yatırımcısını üzmedi o yüzden çok güvenilir görünüyor. Ama bir oyunu yatırım alanı olarak görmek ne kadar doğru? Bugüne kadar yeni bir CS oyununun çıkmayacağını kim bilebilirdi? Muhtemelen bir gün mevcut yatırımı olan herkesin yatırımı elinde patlayacak. İçeriden bilgi almazlarsa takas siteleri de dahil olur bu duruma.

Bukadar uzun süreceğini beklemiyordum.

Tahminimce indirim bittiğinde kapsülün fiyatları aşırı artacak gibi diğerlerinden farkı altın çıkartmalı takım logolarının bulunması..

Evet indirim bitince 14 kuruş olan 5 TL, kapsüller satıştan kalkınca 5 TL olan çıkartma 100 TL olmayacak. Biraz araştırsak keşke...

Tahminimce indirim bittiğinde kapsülün fiyatları aşırı artacak gibi diğerlerinden farkı altın çıkartmalı takım logolarının bulunması.

Aşırı artmasını bekleme, piyasada çok fazla olduğundan dolayı fiyatlar belirli bir süre böyle kalacaktır. Ekim, Kasım aylarında 3 - 4 lirayı bulacaktır.

Allah ömür verirse yaşayıp göreceğiz hocam. Ben envanterimi satıp riskimi aldım. Hertürlü yükseleceği kesin de miktarı belirsiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…