CS:GO 2020 rozeti almak

halilakyildiz

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben oyunu yaklaşık Haziran'dan beri oynuyorum fakat her girdiğim maçta ya bizim takım hile çıkıyor ya karşı takım o yüzden maçlar silinince TP düşüşü yaşıyorum. Bir türlü 41 level olamadım, son zamanlarda düzeldi bu olay fakat yıl bitiyor, yıl bitse bile ben o rozeti alabilir miyim? Yoksa illa 41 Level olmam mı gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi sallamışsın. 40 bitince oyunu 1 kere bitirip diğer seriye başlıyorsun. O yıl kaç kere bitirirsen hizmet madalyanın rengi bitirme sayına göre değişiyor.
Bunu bana mı söylüyorsun? Yaptığım yorumun ne için olduğunu anla önce. 41 olamıyorsun 40+ 5000xp' de çakılır kalırsın devamı gelmez yazmışım. 40 olur olmaz sıfırlası gerektiğini anlatmaya çalışmışım. Boşuna 5000 xpsi yok olmaması için. Bilal'e anlatır gibi anlatmam gerek sanırım.

Dosya Ekleri

• 11111111111111.png
    11111111111111.png
    161,7 KB · Görüntüleme: 53
Bunu bana mı söylüyorsun? Yaptığım yorumun ne için olduğunu anla önce. 41 olamıyorsun 40+ 5000xp' de çakılır kalırsın devamı gelmez yazmışım. 40 olur olmaz sıfırlası gerektiğini anlatmaya çalışmışım. Boşuna 5000 xpsi yok olmaması için. Bilal'e anlatır gibi anlatmam gerek sanırım.
Görsel ne alaka kanka?

İyi sallamışsın diyerek, yanlış bilgi verip madalyaların sıfılandığını bilmediğimi söylemiş.
Görselde 2şer 3er kez sıfırlanmış madalyalar var.
Sallamışsın çünkü. Level sıfırlanıyor.

Geri
Yukarı