CS:GO 2023 güncel ayarlar/kodlar

sixtyone

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3-12100F
asus RX 6650 XT
16GB ram
asus prime h610m-k
CS:GO 2023 güncel oyun içi kodları ve başlatma seçenekleri paylaşabilir misiniz?
Bazı arkadaşlar eski ve kaldırılmış kodları paylaşıyor, bilgili olanlar paylaşsın. <3

Ben bu şekilde kullanıyorum:
''+snd_mixahead 0.1 -high -novid -nojoy -fullscreen +mat_disable_fancy_blending 1 -limitvsconst -forcenovsync +r_dynamic 0 +mat_queue_mode 2 -r_emulate_g -softparticlesdefaultoff -noubershader +cl_forcepreload 1 -nod3d9ex1''

cl_threaded_bone_setup 1 gibi bir kod vardı bunun değerini 1 yapınca FPS arttırıyor oyun içi konsoldan yazacaksın ama.

-novid -tickrate 128 -high -freq 144 -nod3d9ex1
Böyle kullanıyorum öneri olarak derseniz bilmem daha iyilerini atan arkadaşlar var.

''+snd_mixahead 0.1 -high -novid -nojoy -fullscreen +mat_disable_fancy_blending 1 -limitvsconst -forcenovsync +r_dynamic 0 +mat_queue_mode 2 -r_emulate_g -softparticlesdefaultoff -noubershader +cl_forcepreload 1 -nod3d9ex1''
Bunları her oyuna girdiğinizde yazıyor musunuz yoksa tek sefer yazmak yeterli oluyor mu? Ve direkt böylece kopyala yapıştır yapsak olur mu diğer türlü tek tek yazması zor olacak biraz.

Bunları her oyuna girdiğinizde yazıyor musunuz yoksa tek sefer yazmak yeterli oluyor mu? Ve direkt böylece kopyala yapıştır yapsak olur mu diğer türlü tek tek yazması zor olacak biraz.
Tek seferlik yazılır hocam. Kopyala yapıştır yapabilirsiniz.

Hocam başlangıç seçeneklerine yazacaksınız bunları Steam'den siz Console'dan bahsediyorsunuz.

Hangi kod neye yarıyor biliyor muyuz hocam

Hangi kod neye yarıyor biliyor muyuz hocam.

İlk kod oyun içi ses ayarı, 2. kod oyunu yüksek izinde çalıştırır, 3.kod baştaki video CS:GO yazısını siler oyun açılırkenki, 4.kod joyistik iptal eder, 5.kod tam ekran yapar, 6.kod süslü harmanlamayı devre dışı bırakarak FPS artışına sebep olabilir, 7.kod'u bilmiyorum, 8.kod V-Sync kapatır, 9.kod FPS arttırır,10.kod yine aynı şekilde Performans'ı etkiler, 11.kod perf etkiler, 12.kod perf etkiler, 13.kod bu Kod'a gerek yok oyu içinden Uber gölögelendiricileri kapamakla aynı işlevi görüyor.
14.kod erken ön yükleme yapar haritalar daha hızlı açılır. Son kod performansı etkiler aynı şekilde ama o kodu -d3d9ex olarak yazmak daha da işlevli olacaktır.

Geri
Yukarı