CS:GO 25 pingde mermi gitmiyor

rushwq

Centipat
Daha fazla  
Valorant gibi oyunlarda normalde 16-17-18 ping alıyorum, CS:GO'da ise pingim 25'i geçmiyor ve mermi gitmeme olayı oluyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Ping ile fps in alakası yokki hocam.
Hocam, 25 ping normal geldiği için acaba FPS droptan kaynaklı bir sorun yaşıyorsunuz da ping gibi mi hissediyorsunuz diye sordum soruyu. Valorantta aldığınız 16 17 18 ping ile cs de aldığınız 25 ping normal çünkü.

Hocam, 25 ping normal geldiği için acaba FPS droptan kaynaklı bir sorun yaşıyorsunuz da ping gibi mi hissediyorsunuz diye sordum soruyu.
FPS de sorun yok 300-400 alıyorum.

Hocam, 25 ping normal geldiği için acaba FPS droptan kaynaklı bir sorun yaşıyorsunuz da ping gibi mi hissediyorsunuz diye sordum soruyu. Valorantta aldığınız 16 17 18 ping ile cs de aldığınız 25 ping normal çünkü.
Arkadaşlarım benle aynı interneti kullanıyor, onlar 15 ping alıyorlar

FPS de sorun yok 300-400 alıyorum.
25 ping ile bu sorunu yaşamanız tuhaf geldi. Ben valorantta 10 12 ping alırken Cs'de 40 50 ping alırken bu hissiyatı yaşamıyordum. Belki @rexxz 'in dediği gibi psikolojik olabilir veyahut cihazınızda CS de kaynaklanan bir sorun olabilir ama çok küçük bir ihtimal diye düşünüyorum. İnternetinizle ilgili olmadığı açık net belli ama, 25 ping gayet hoş bi ping. Umarım çözersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı