FACEIT'te mermi gitmiyor

Emperor4231

Megapat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP OMEN 30L, RTX 3060, Ryzen 5 5600X, HyperX 3200Mhz CL22 16GB Dual Kit
Meslek
Kılınç Makina Tarım Sanayi'de çalışıyor
Herkese iyi Sosyal'ler. CS:GO'nun rekabetçisini salıp FACEIT'e başlayım dedim ama mermiler hiç gitmiyor. Headshot atmak bir işkence ve ve headshot atamayınca Spray'e başvuruyorum. Onda da spray atasıya kadar karşımdaki kafama sıkıyor. Ping değerlerim 70-80 arası ve bilgisayarımda hiçbir sıkıntı yok. Normal Mm'de mermilerim daha rahat gidiyor. Tahminimce yüksek pingim ve 64 tick olduğu içindir. FACEIT Anticheat'ten dolayı da gitmiyor olabilir. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim?
Not: Aim tutturamıyorsun falan diyenler için aim tutturuyorum ama mermiler gitmiyor. Yarın girdiğim maçlarda ekran kaydı alıp göstereceğim.

FACEIT anticheat le ne ilgisi var dostum?
Ben gayet onetap atıyorum çok rahatça 128tick serverin olayı bu zaten daha iyi rahat headshoot atabilmeni sağlar akıcı oynarsın.

Kanka bende FACEIT oynuyorum 5lvl im tam tersi daha iyi hissediyorum spray daha hoş geliyor daha rahat atıyorum spray 128 tick diye.

FACEIT anticheat le ne ilgisi var dostum?
Ben gayet onetap atıyorum çok rahatça 128tick serverin olayı bu zaten daha iyi rahat headshoot atabilmeni sağlar akıcı oynarsın.

Önceden bu sorun yoktu. FACEIT anticheat kullanmaya başladığımdan beri mermi rahat gitmiyor. Hem 128 Tickrate'i akıcı oynayabilmeniz için düşük ping değerine de sahip olmalısınız.

Kanka seninki biraz psikolojik bir sorun gibi geldi bana.
Relax oyna.
Psikolojik değil. Kendime ait 128 tickrate sunucum bile var ve orada mermiler rahat gidiyor. Ama faceit’te bir problem var. Nuke’da pistol round’da karşıma adamlar geldi ve headshot atmama rağmen mermi gitmediği için öldüremedim(çok iyi p2000 kullanırım yalan yok) sonra ölmeyince bende adamlara taramaya başladım ve sadece 1 hit değmişti 2 kişiden birine.

Senin sorunun kelimesi kelimesine aynısı bende de var hocam mm de çok daha spray atabilirken face it de sanki adama boncuk atıyorum gibi hissediyorum bazen sabit duran adama öne tap gitmiyor benim pingimde 70 80 arasi bence pingle alakalı durum mm de pingim en fazla 40 50 arasi face it serverlarinin kalitesinin son zamanlarda iyice düştüğünü düşünüyorum.

Geri
Yukarı