CS GO 3 Hafta Üst Üste 1 Hafta Ban Yedim

Şurada lütfen mesajımı okumadan cevap yazanlar daha cevap yazmasını.

İtirazda edemiyorum otomatik bir cevap çıkıyor.

Ayrıca sen ne aim çalışmasından bahsediyorsun. Ben geçen hafta 1. maçımda gold nova 3 olup 2. maçımda ban yedim. Bu hafta ilk maçımda nasıl gold nova 4 olurum. Oyunun rank hatası yüzünden ban yedim. Ben orada kick yedim diyorum adam bana kendin çıkmışsındır diyor.

Kick yeme sebebim tam olarak şu şekilde: 14-7 durum, yeniliyoruz. Ben tek kaldım, bir adam vurdum birisi daha var ama adam karşıma çıkar çıkmaz hs attı ve eli verdim. Daha sonra atılma oylaması başladı herkes evet verdi. Sonra ana menüye döndüm ve "Son zamanlarda oyundan çok atıldınız." gibi bir şey yazıyordu. Yanında da 7 günden geriye sayıyordu. Umarım anladınız.

Ben bu durumda nasıl itiraz edebilirim.

Şurada lütfen mesajımı okumadan cevap yazanlar daha cevap yazmasını.

İtirazda edemiyorum otomatik bir cevap çıkıyor.

Ayrıca sen ne aim çalışmasından bahsediyorsun. Ben geçen hafta 1. maçımda gold nova 3 olup 2. maçımda ban yedim. Bu hafta ilk maçımda nasıl gold nova 4 olurum. Oyunun rank hatası yüzünden ban yedim. Ben orada kick yedim diyorum adam bana kendin çıkmışsındır diyor.

Kick yeme sebebim tam olarak şu şekilde: 14-7 durum, yeniliyoruz. Ben tek kaldım, bir adam vurdum birisi daha var ama adam karşıma çıkar çıkmaz hs attı ve eli verdim. Daha sonra atılma oylaması başladı herkes evet verdi. Sonra ana menüye döndüm ve "Son zamanlarda oyundan çok atıldınız." gibi bir şey yazıyordu. Yanında da 7 günden geriye sayıyordu. Umarım anladınız.

Ben bu durumda nasıl itiraz edebilirim.
Edemezsin sistem o şekilde cezalandırıyor insanları, takım arkadaşlarınla biraz sohbet etmeye çalışırsan seni atmazlar, başkasını da atmaya çalışma ayrıca.

Bu banı kaldıramazsın beklemek zorundasın. Takım arkadaşlarınla sesli diyalogda olup onlarla tatlı dille konuşursan kötü oynasan bile atmazlar.

Arkadaşlar siz olaya yanlış bakıyorsunuz. Herkes iyi oynayacak diye bir şey yok. Arkadaşın oynama seviyesi nova 3. Ve nova 4 seviyesine çıkınca zorlanmış. Bu sefer oyundan atılmış. Lütfen olaya doğru şekilde bakalım. Bence çok haksız bir ceza olmuş.

Nova 3 ile 4 arasında fazla bir fark yok ama. Yakındakilerle 5 pre şeklinde girmeye çalış. Oylama ile atılmak da bir süre sonra da 7 gün atar seni.

Yarım saat tartışmaya gerek yok bence burda. İstersen 60-1 git ya da takım arkadaşlarına çok iyi davran, içlerinde şerefsizlik varsa atıyolar. Tamamen şansına bağlı bi şey. Ben LEM-Supreme rankında toxic'lik yapmadıkça veya AFK kalmadıkça atıldığımı hatırlamam.

Takımda birinciyim 4 rus var takımda hepsini mutelemiştim oyun başında sonra açtım mutelerini hala konuşuyorlar 3 kez A gidip öldük "go b" diyorum a gidiyorlar sonra ben b giderken kickleme oylaması başlattılar veee kicklediler sonra da 7 gün ban yedim.Bu kadar saçma bir ban sistemi yok

Yeni konular

Geri
Yukarı