CS:GO 30 FPS Sabitleme Sorunu

Alp Eren Uçar

Hectopat
Oyunda önceden 150-200 FPS alıyordum fakat sonra FPS sabitlenmeye başladı (RX 570, Ryzen 3 2200G ve 8 GB RAM var). Bir sürü çözüm denedim, bir türlü düzelmiyor. fps_max kodunu denedim ama olmadı, ekran kartı sürücülerini güncelledim, oyunu silip tekrar yükledim fakat yine olmadı. Game DVR diye bir şey var ama arama yerine ben Xbox yazdığımda uygulama çıkmıyor. Win 10 1909 güncellemesiyle gelmiştir diyebilirsiniz ama ondan öncede vardı bu sorun bende. Belki düzelir diye 1909'a güncelledim zaten ama yine bir şey olmadı.

Hem oyun ayarlarından hem de AMD ekran kartı ayarlarından V-Sync (Düşey senkronizasyon, dikey eşitleme) ayarının kapalı olduğundan emin olun.

Arama yerine Oyun Dvr yaz, oyun oynarken arka planda kayıt almayı kapat. Dvr olayı bu bende de oyundan atma var sadece rekabetçide oluyor çözemedim

Hem oyun ayarlarından hem de AMD ekran kartı ayarlarından V-Sync (Düşey senkronizasyon, dikey eşitleme) ayarının kapalı olduğundan emin olun.
Zaten kapalıydı ikisi de ama hiçbir şey değişmedi.
Bende de aynı sorun vardı 60 FPS ile 80'de duruyordu sonra AMD ayarlarından birkaç şey değiştirim düzeldi hatta şu an daha fazla FPS alıyorum.
Ne değiştirdiğini söyleyebilir misin?

Zaten kapalıydı ikisi de ama hiçbir şey değişmedi.

Ne değiştirdiğini söyleyebilir misin?

Resimlere göre yap ben yaptım düzeldi.
Adsız.png
Adsıza.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı