CS:GO 300 FPS 60 ping FPS düşmesi

Zillakami

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
RX 590 ve R5 2600 16 GB RAM var CS:GO'da 300 FPS alıyorum GPU 60-65 CPU 50 derece sıcaklıkda gayet normal ama sürekli tam adam vuracakken FPS düşmesi oluyor oyun donuyor ve ölüyorum artık çok sinirlenmeye başladım. GPU kullanımı çok dalgalı bazen boştayken bile birden %100 oluyor %0'a iniyor sorunun bundan kaynaklanabilceğini düşünüyorum. Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

Dostum sorun senle alakalı değil. Valve'ın patates serverları yüzünden bu durumu pek çok oyuncu yaşıyor. Benle birlikte arkadaşıma da aynı anda FPS drop giriyor ve ikimizde ölüyoruz. Yaklaşık 1 aydır her şeyi denedim ama FPS dropa çare bulamadım. Kısacası yapabileceğin pek bir şey yok. Valve biraz kendine gelip şu patates olan serverlarını düzeltmeli.

Söylemeyi unuttum sadece antivirüs programı değil, farklı bir yazılım bir anda güncelleme yapıyor olabilir veya arka planda açık olabilir vs. yoksa bir anda oyunda drop yemen normal değil,
Ekran kartı sürücülerinden de olabilir.

Sürücü güncel ve öyle bir durum olamaz çünkü aylardır sürekli devam eden bir sorun.

+Fps_max 0 yazdığınızdan dolayı olabilir bir de başlangıç ayarına -novid ile -High komutunu ekleyip bir deneyin.
fps_max 0 drop yemesini sağlamaz, FPS'yi serbest bıraktığın için tam tersi drop'dan kaçınmak için yazılmalı. Sınırlı fps CS:GO da fps kaybı demek.

Dostum sorun senle alakalı değil. Valve'ın patates serverları yüzünden bu durumu pek çok oyuncu yaşıyor. Benimle birlikte arkadaşıma da aynı anda FPS düşmesi giriyor ve ikimizde ölüyoruz. Yaklaşık 1 aydır her şeyi denedim ama FPS dropa çare bulamadım. Kısacası yapabileceğin pek bir şey yok. Valve biraz kendine gelip şu patates olan serverlarını düzeltmeli.

Bende başta öyle diyordum fakat diğer oyunlarda da FPS droplar yeyince PC'den kaynaklandığını anladım.
+Fps_max 0 yazdığınızdan dolayı olabilir bir de başlangıç ayarına -novid ile -High komutunu ekleyip bir deneyin.

Bunlar zaten yazılı başlatma seçeneklerinde.

Bende başta öyle diyordum fakat diğer oyunlarda da FPS droplar yeyince PC'den kaynaklandığını anladım.

Bunlar zaten yazılı başlatma seçeneklerinde.
Diğer oyunlarını bilmiyorum yazılımsal bir şey olabilir lakin CS:GO için gerçekten patates olan oyun serverları yüzünden FPS drop yiyoruz.

Diğer oyunlarını bilmiyorum yazılımsal bir şey olabilir lakin CS:GO için gerçekten patates olan oyun serverları yüzünden FPS düşmesi yiyoruz.

Rahatca oynamak için sistem topladım pingi düşürmek için internet paketimi yükselttim şimdi de FPS düşmesi yiyorum bahtım kara.
İstiyorsanız TW verin yardımcı olmaya çalışırım, DC hesabınız var mı?

TW'ye pek güvenmiyorum bir de şu an müsait değilim DC de konuşamam maalesef.
Terraria da bile FPS düşmesi yiyorum :D

Rahatca oynamak için sistem topladım pingi düşürmek için internet paketimi yükselttim şimdi de FPS düşmesi yiyorum bahtım kara.

TW'ye pek güvenmiyorum bir de şu an müsait değilim DC de konuşamam maalesef.
Terraria da bile FPS düşmesi yiyorum :D
Neden güvenmiyorsunuz anlayamadım, DC'yi konuşmak için değil haberleşmek için bide Tw için istemiştim fakat sen bilirsin. Temiz kurulum yapmayı denemediysen onu da yap. Olmazsa RX 590'ın eski sürücülerini kurmayı dene, şimdi sorunu gözümle göremediğim için işlemci kaynaklı mı ekran kartı mı yoksa driver kaynaklı mı anlayamıyorum, bu yüzden TW istedim.

Neden güvenmiyorsunuz anlayamadım, DC'yi konuşmak için değil haberleşmek için bir de TW için istemiştim fakat sen bilirsin. Temiz kurulum yapmayı denemediysen onu da yap. Olmazsa RX 590'ın eski sürücülerini kurmayı dene, şimdi sorunu gözümle göremediğim için işlemci kaynaklı mı ekran kartı mı yoksa driver kaynaklı mı anlayamıyorum, bu yüzden TW istedim.

Discord'um hetix#1697 ekleyebilir misin?

Geri
Yukarı