CS:GO 300 TL'ye Bıçak Önerisi

neworlgames

Decapat
Ben CS:GO'da bicak almak istiyorum 250-300 liraya ama bazi tedirgin oldugum yanlar var.
  • Oyun biraz eskidi, ilerde pazar durumu nasil olur sizce?
  • 2. Sorum 1'le ayni aslinda. Atiyorum 300-350 liraya en dusuklerinden bi M9 bayonet aldik diyelim. 1-2 sene sonra Steam vergisini kestikten sonra %25 geriye kalan para azalma olur mu nasil olur ne kadar olur?
  • Bir de aklimi su karistirdi. Su an Steam dolar kurunu biraz daha ucuzdan aliyor eger bir dolari (masallah) 4.70 4.80'den felan alsa ne olur cok merak ediyorum. Hani dolar ucuzlasa ne kadar ucuzlayabilir mi 1-2 sene de 2 2.50 olmaz heralde.
  • Hangi bicagi tavsiye edersiniz? 250-300 arasi ya da civarlari. Tesekkurler
Steam'den oyun almayi seven biriyim o parayi geri cekmek yerine oyunlara yine devam etmesini isterim. Ne bileyim yakinda GTA 6 cikacak o cikana kadar filan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben almıştım o fiyata sonra nakita çevirmekle uğraşıyorsunuz falan boş iş uğraşmayın ama illa istiyorsanız Gut Knife uygundur bu fiyata.

Almayın, bir daha düşünün. Steam zaten satarken senden 30 TL komisyon kesiyor. Oyuna zaten bu kadar para vermek saçmalıktır, oyun içi kozmetiğe bu kadar para vermek ise aptallık ve ağır asosyalliktir. Bu parayı çok daha iyi şeylere harcayabilirsin.

dolar yükseldiği sürece bıçak fiyatları da düşmez
oyun biraz eskidi derken de sanırım ironi yapıyorsundur. 2012 çıkışlı bir oyun 6 yıl sonra mı eskir. Yaz ayında yeni operasyon kasaları ve etkinlikler çıkacaktır.

Bence paranızı şu kanser oyuna harcamayın. İndirimleri takip edin belki daha güzel bir oyun alırsınız.
Hocam merhabalar oncelikle indirimleri zaten takip edicem 1 ay icerisinde almayi dusunuyorum nakit sikintim yok fakat ben birazcik nefsimi tatmin edip daha sonra satip hani indirimleri takip etmek istiyordum ama ne dusunuyorsunuz bu konu hakkinda
Almayın, bir daha düşünün. Steam zaten satarken senden 30 TL komisyon kesiyor. Oyuna zaten bu kadar para vermek saçmalıktır, oyun içi kozmetiğe bu kadar para vermek ise aptallık ve ağır asosyalliktir. Bu parayı çok daha iyi şeylere harcayabilirsin.

Hocam neden asosyallik olsun neden aptallik olsun ? Insanlar bu fiyata sigara ve ickisini iciyor (tercihe bagli) bu fiyata Ps4 Xbox alip verdikleri paranin haddi hesabi yok oyunlara (buda tercihe bagli) ben bu belirttigim bir fiyata bicak alip daha sonra satip yine steamde oyun almayi dusundugumu belirttim dusuncemin dogrulugundan emin olsaydim burada danismazdim burasi bir istisare yeri ve direk aptallik asosyallik diyorsunuz. Sigara icmek veya kafede icki icmek mi sosyallik (bunu belirtmediniz biliyorum sadece soruyorum) ha diyebilirsiniz ki o paraya gezip tozsana yapmadigimi nerden.biliyorsunuz ?

Son düzenleme:
Hocam merhabalar oncelikle indirimleri zaten takip edicem 1 ay icerisinde almayi dusunuyorum nakit sikintim yok fakat ben birazcik nefsimi tatmin edip daha sonra satip hani indirimleri takip etmek istiyordum ama ne dusunuyorsunuz bu konu hakkinda
Ben de zamaninda bıçak aldım da inanın çok boş beleş bir şey. Bayonet Doppler ve Tiger Tooth ile falan oynadım. Bana sorarsanız hiç gerek yok.

dolar yükseldiği sürece bıçak fiyatları da düşmez
oyun biraz eskidi derken de sanırım ironi yapıyorsundur. 2012 çıkışlı bir oyun 6 yıl sonra mı eskir. Yaz ayında yeni operasyon kasaları ve etkinlikler çıkacaktır.

Hocam bilmiyorum :) 6 yil aslinda buyuk bir sure ben sadece aldigim bicagimin degeri daha duser mi onu merak ettim. Cunku internette cs go bitebilir gibi yorumlar vardi o kafami karistirdi
Ben de zamaninda bıçak aldım da inanın çok boş beleş bir şey. Bayonet Doppler ve Tiger Tooth ile falan oynadım. Bana sorarsanız hiç gerek yok.
Tamam tesekkurler hocam o zaman biraz daha dusunmek istiyorum yine de hala alasim.var ne yalan soyleyim. Hocam peki ne yaptiniz daha sonra o bicaklari anlatabilir misiniz ? Sattiniz mi yerine oyun mu aldiniz baska bir sey mi aldiniz bynogame mi devrettiniz ne yaptiniz ? Sonucta sizde iyi para vermissiniz .

Edit : hocam siz naptiniz :) siz baya bi para vermissiniz benim kastettiklerim ne bilim m9 bayonet en dusuklerinden olursa 300 lira ustu biraz veya duz bayonet veya avci bicaklarini dusunuyorum lekeli olan internette yazilanlar dogruysa 300 dolarla 800 dolar arasinda bu dedikleriniz

Son düzenleme:
Hocam bilmiyorum :) 6 yil aslinda buyuk bir sure ben sadece aldigim bicagimin degeri daha duser mi onu merak ettim. Cunku internette cs go bitebilir gibi yorumlar vardi o kafami karistirdi

Tamam tesekkurler hocam o zaman biraz daha dusunmek istiyorum yine de hala alasim.var ne yalan soyleyim. Hocam peki ne yaptiniz daha sonra o bicaklari anlatabilir misiniz ? Sattiniz mi yerine oyun mu aldiniz baska bir sey mi aldiniz bynogame mi devrettiniz ne yaptiniz ? Sonucta sizde iyi para vermissiniz .

Edit : hocam siz naptiniz :) siz baya bi para vermissiniz benim kastettiklerim ne bilim m9 bayonet en dusuklerinden olursa 300 lira ustu biraz veya duz bayonet veya avci bicaklarini dusunuyorum lekeli olan internette yazilanlar dogruysa 300 dolarla 800 dolar arasinda bu dedikleriniz
Cs go bitmesi imkansız, bıçak fiyatlarıda yeni bıçaklar çıkmadığı sürece düşeceğini sanmıyorum

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı