CS:GO 300 TL'ye skin önerisi

Buğra Akıllı

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Nvidia RTX 3060
İ5 12100f
Asus H610-m
XPG VALOİR AİR
Selamünaleyküm arkadaşlar, hazır CS2 gelıyorken kendime hem kar edebileceğim hem de göze güzel gözüken skinler almak istiyorum. Neler tavsiye edersiniz?

Selamünaleyküm arkadaşlar, hazır CS2 gelıyorken kendime hem kar edebileceğim hem de göze güzel gözüken skinler almak istiyorum. Neler tavsiye edersiniz?
En popüler skinleri atıyorum size benim açtığım konudan;
Neon Revolution.
Frontside Misty.
Nightwish.
Redline
Asiimov

Tabii ki bütçenizi bilemediğim için 500 800 TL arası skinler bunlar.

Ben kasa saklıyorum. skinlerden daha çok kasalar artabilirmiş.
Bendeki kasalar hep aktif drop kasaları olduğundan skine yatırım yapmak mantıklı geldi

En popüler skinleri atıyorum size benim açtığım konudan;
Neon Revolution.
Frontside Misty.
Nightwish.
Redline
Asiimov

Tabii ki bütçenizi bilemediğim için 500 800 TL arası skinler bunlar.
Bütcem 300 TL zorlarsak 400 TL olur değerlenecek skinlerse tabi

Attığınız skinlerin bi kaçını alabiliyorum fakat bunlar hep savaş görmüş ler olduğundan kararsız kaldım sizce değerlenir mi ?

Son düzenleme:
Bendeki kasalar hep aktif drop kasaları olduğundan skine yatırım yapmak mantıklı geldi.

Bütçem 300 TL zorlarsak 400 TL olur değerlenecek skinlerse tabii.

Attığınız skinlerin bir kaçını alabiliyorum fakat bunlar hep savaş görmüşler olduğundan kararsız kaldım sizce değerlenir mi?

Merhaba yeniden, tavsiyem FN veya MW skinler almanız attığım skinlerin savaş görmüşlerinin pek iyi göründüğünü söylemek zor, iyi günler.

Merhaba yeniden, tavsiyem FN veya MW skinler almanız attığım skinlerin savaş görmüşlerinin pek iyi göründüğünü söylemek zor, iyi günler.

Aslında şu anda Frontside Misty eskimiş alınabilir,0.21 float 360 TL.

Aslında şu anda Frontside Misty eskimiş alınabilir,0.21 float 360 TL.
Fn Mw ne dir tam olarak ?

Yeni konular

Geri
Yukarı